Начальник ГУ НП в Київській області полковник поліції Дмитро Ценов завітав до м. Харків на турнір - "Кубок МВС України з футболу"

Начальник Головного управління Національної поліції в Київській області полковник поліції Дмитро Миколайович Ценов 20 вересня 2017 року завітав до м. Харків на турнір Кубку МВС України з футболу, де збірна Національної поліції України, сформована із працівників поліції Київської області, брала участь у фінальному турнірі. 
Ценов Д.М. провів зустріч з поліцейськими, підтримував наших хлопців, вболівав та своєю присутністю надихнув на перемогу в цьому турнірі.
В І матчі наші футболісти, програючи Національній гвардії України з рахунком 0:1, вибороли вольову перемогу з рахунком 2:1 (Кострома І., Сергієнко С.) та в ІІ матчі групового етапу виграли у Департаменту патрульної поліції України з рахунком 4:0 (Кострома І. – 3, Маменко О.). 
Після цього начальник Головного управління Національної поліції в Київській області полковник поліції Ценов Д.М. та ректор ХНУВС генерал поліції ІІІ рангу Сокуренко В.В. привітали нашу команду з перемогою та зробили пам’ятне фото.