Збірна України U-19 вийшла до еліт-раунду ЧЄ

Юнацька збірна команда України, сформована з гравців 1999 року народження, розгромила однолітків з Чорногорії з рахунком 4:0 та пробилася до еліт-раунду чемпіонату Європи 2018/2019 років, інформує УНН з посиланням на ФФУ.

Підопічні Олександра Петракова, які у двох попередніх матчах відбору мінімально переграли албанців (1:0) та здолали опір норвежців (2:1), цього разу майже в одні ворота переграли представників Балкан.

"Синьо-жовті" реалізували майже усі гольові моменти, які створили протягом матчу. Побиття чорногорців почалося з голу Булеци на 18-й хвилині, а продовжилося вже після перерви. Двічі у воротах Міловіча "розписався" Кащук, а наприкінці зустрічі Корнієнко впевнено реалізував 11-метровий удар.

Таким чином, українська збірна із стовідсотковим показником, а саме трьома перемогами у трьох матчах, дев’ятьма очками та різницею забитих і пропущених м’ячів 7:1 посіла перше місце у 12-й відбірковій групі.

Відзначимо, що другу позицію, яка також дає перепустку до наступної стадії, зайняла команда Норвегії, яка в останньому турі камінь на камені не залишила від однолітків з Албанії – 7:1.

Як повідомляв УННфутболісти збірної України U-21 зіграли внічию матч відбору на Євро-2019.