Всесвітня асоціація олімпійців пропонує вводити чіпи спортсменам

Президент Всесвітньої асоціації олімпійців Майк Міллер запропонував використовувати спеціальні чіпи, які допоможуть фіксувати факти застосування спортсменами заборонених препаратів.

"Деякі вважають, що з людьми цього робити не можна. Але ж ми, любителі собак, готові імплантувати чіпи в своїх вихованців, що їм ніяк не шкодить. Так чому б нам не чипувати себе?

Коли будуть розроблені необхідні технології, нам потрібно буде чипувати спортсменів. Це допоможе впоратися з актуальною проблемою допінгу.

Що стосується питання порушення особистого простору, то потрібно розуміти, що спортсмени є членами спеціального співтовариства. Люди можуть не вступати в нього, якщо не хочуть слідувати правилам", – заявив Міллер.

Нагадаємо, що в Пхенчхані добудували головний стадіон Олімпійських ігор-2018. Тимчасова арена являє собою п'ятикутник і вміщує 35 тисяч глядачів. Після Ігор стадіон знесуть.

А в Токіо шоковані станом водойм, де пройдуть змагання Олімпіади-2020. Допустима концентрація бактерій у воді перевищена в 21 разів.

http://ukr.segodnya.ua