У перегонах Формули-1 може з'явитися жінка-пілот

Професійна гонщиця з Колумбії Татьяна Кальдерон вже готується до нового етапу в своїй кар'єрі. У минулому році Кальдерон була пілотом з розвитку команди Заубер. У нинішньому вона пішла на підвищення і вже буде тестовим пілотом команди Формули-1, повідомляє mirror.co.uk.

Це означає, що вона зможе брати участь в тренуваннях за кермом боліда Заубера. У разі, якщо хтось з основних пілотів команди, Маркус Ерікссон або Шарль Леклер, не зможуть взяти участь у гонці, підмінити їх може саме 26-річна колумбійка.

Правда, їй належить конкурувати за це право з італійцем Антоніо Джовінаццо, який в минулому сезоні підміняв в Заубері Паскаля Верляйна.

Таким чином, Кальдерон може стати першою за 26 років жінкою-пілотом у Формулі-1. Її попередницею була Джованна Аматі, яка в 1992 році виступила на одному Гран-Прі за Brabham, проте не змогла пройти кваліфікацію.

Раніше Нелла Ломбарді в період з 1974 по 1976 роки провела 17 гонок у Формулі-1 і заробила 0,5 очка. У 2014 році Сьюзі Вольфф брала участь в тренуванні перед Гран-Прі Великобританії в складі Вільямса.

https://sport.znaj.ua