У Києві відбудеться унікальна гонка без фінішу, яка є частиною всесвітнього забігу

Київ приєднався до міжнародної програми Wings for Life World Run – це всесвітній благодійний забіг, метою якого є збір коштів для пошуку методів лікування травм спинного мозку. Учасники стартують одночасно по всьому світу, об 11:00 (Всесвітній координований час, 14.00 за Києвом), об'єднуючи всі континенти, і незалежно від години дня, пори року і погодних умов в їхній місцевості. Серед бігунів початківці і досвідчені бігуни, професійні спортсмени та учасники в інвалідних кріслах.

Унікальність забігу ще і в тому, що учасники біжать не до фінішу, а від нього, намагаючись втекти від автомобіля-кетчера (Catcher Car), який є "фінішною прямою, яка рухається" і слідує за учасниками в заданому темпі.

Минуло вже п'ять років з моменту заснування Wings for Life World Run. З кожним роком він стає все масштабнішим. Одночасно по всьому світу сотні тисяч бігунів і учасників на інвалідних візках починають бігти від автомобіля-кетчера – самостійно, використовуючи мобільний додаток, або ж разом з іншими учасниками в організованих забігах в містах.

У Києві, на Трухановому острові, також відбудеться організований спільний забіг з мобільним додатком – Wings For Life APP RUN KYIV. Старт о 14:00 6 травня.

За п'ять років цей захід перетворився на світовий рух із завзятими шанувальниками, які щороку беруть участь в забігу. Він виріс і розвинувся не лише як забіг, але і як спільнота. Як благодійна ж акція забіг зібрав мільйони для фонду Wings for Life, щоб фінансувати дослідження методів лікування травм спинного мозку.

100% вступних внесків учасників спрямовані на пошук і дослідження методів лікування травм спинного мозку. В рамках чотирьох забігів, починаючи з 2014 року, до участі в цьому міжнародному забігу долучилися понад 435 000 осіб 193 національностей в більш ніж 58 країнах на всіх континентах. Всі разом вони зібрали 20,6 млн євро і пробігли понад 4,2 мільйона кілометрів.

http://ukr.segodnya.ua