Сім'я Шумахера сподівається на медичне диво

Сім'я семиразового чемпіона Формули-1 Міхаеля Шумахера, який відновлюється після важкої травми голови, сподівається на медичне диво, повідомляє Mirror з посиланням на німецьке видання Brunte.

В кінці грудня 2013 року Шумахер серйозно постраждав при падінні під час катання на гірських лижах в Мерибеле (Франція). Він отримав черепно-мозкову травму з множинними пошкодженнями обох півкуль мозку і крововиливом. У червні 2014 року повідомлялося, що Шумахер вийшов з коми, а у вересні гонщик був виписаний з лікарні і продовжив відновлення на своїй швейцарській віллі на березі Женевського озера. Інформації про стан здоров'я спортсмена надходить вкрай мало, і вона суперечлива.

"(Дружина) Корінна і діти зараз сподіваються, що трапиться медичне диво", – сказав друг сім'ї Шумахера.

Як зазначає видання, ця надія з'явилася через те, що "йде реакція з далекого світу", в якому зараз знаходиться гонщик, і з урахуванням обставин його справи йдуть непогано.

Раніше повідомлялося, що Шумахер знову знаходиться в комі, його вага зменшилася до 45 кілограмів. Також, за даними ЗМІ, Шумахер може бути перевезений на лікування в США.

http://ukr.segodnya.ua