Розклад другого дня Олімпіади-2018: чоловічий біатлон і фінали семи видів спорт

В, неділя, 11 лютого на Олімпіаді-2018 будуть розіграні сім комплектів нагород – в гірських лижах, лижних гонках, біатлоні, санному спорті, сноуборді і ковзанярському спорті.

Від України в цей день виступлять спортсмени з п'яти видів спорту. Відразу в фіналі швидкісного спуску стартує Іван Ковбаснюк, а Олексій Красовський побореться за медалі в скіатлоні (15 + 15 км).

Біатлоністи Сергій Семенов, Дмитро Підручний, Артем Прима, Володимир Семаков та Артем Тищенко братимуть участь в спринтерській гонці.

Антон Дукач, Андрій Мандзій спробують пробитися в фінал з санного спорту. Якщо вони потраплять в топ-201 після третього заїзду, то зможуть поборотися за медалі. Фінал з відбудеться в цей же день.

Це де стосується і фрістайлістка Тетяни Петрової. Попереду у неї друга кваліфікація в могуле і в разі успіху вона зможе виступити і в фінальному заїзді.

Розклад Олімпіади-2018 на неділю, 11 лютого

Гірські лижі

4:00 Швидкісний спуск, чоловіки. Фінал
Україна: Іван Ковбаснюк.

Лижні гонки

8:15 Скіатлон, чоловіки. Фінал
Україна: Олексій Красовський

Керглінг

2:05 Норвегія – Китай
2:05 Финляндия – США
2:05 Швейцарія – Команда ОАР
2:05 Канада – Корея
13:05 Тай-брейк (за потребою)

Фігурне катання

3:00 Командні змагання. Спортивні танці: короткий танець
4:45 Командні змагання. Жінки: коротка програма
6:40 Командні змагання. Пари: довільна програма

Фрістайл

12:30 – Могул, жінки. Кваліфікація 2
14:00 – Могул, жінки. фінал

Україна: Тетяна Петрова

Біатлон

13:15 Спринт 10 км, чоловіки. Фінал
Україна: Сергій Семенов, Дмитро Підручний, Артем Прима, Володимир Семаков та Артем Тищенко

Хокей

9:40 – Жінки. Фінляндія – США
14:10 – Жінки. Канада – ОАР

Санний спорт

13:00 Чоловіки (одинаки), 3-й і 4-й заїзди. Фінал
Україна: Антон Дукач, Андрій Мандзій

Сноуборд

03:00 – слоупстайл, чоловіки. Фінал
6:30 – слоупстайл, жінки. Кваліфікація

Ковзанярський спорт

9:00 Чоловіка 5000 м. Фінал

http://ukr.segodnya.ua