Рінат Ахметов привітав "Шахтар" з чемпіонством

Президент ФК "Шахтар" Рінат Ахметов привітав клуб з чемпіонством. Про це повідомляється на офіційному сайті "Шахтаря".

"Дорогі друзі! Вітаю гравців, тренерів, співробітників та вболівальників "Шахтаря" з одинадцятим чемпіонством і "золотим дублем"!

За два останні сезони "Шахтар" виграв п'ять трофеїв. Це означає, що, незважаючи на всі труднощі, наш клуб залишається найкращим в Україні. У цьому сезоні команда показала чудову гру в Лізі чемпіонів. Ми пройшли нелегку чемпіонську гонку, проявили характер і по праву тримаємо в руках золоті медалі і Кубок України. Далеко від дому і рідних трибун "Шахтар" ще раз захистив свій статус команди № 1.

Я хочу сказати величезне спасибі Паулу Фонсеці і його тренерському штабу. Ви виконали величезну роботу, подарували вболівальникам яскравий сезон і другий "золотий дубль" поспіль. Дякую гравцям за красивий, атакуючий, чемпіонський футбол. Хлопці, ви – гордість "Шахтаря"! Спасибі лікарям і масажистам, адміністраторам, менеджменту і всім співробітникам – великої і дружної родини клубу "Шахтар".

І найголовніше, я хочу сказати величезне спасибі всім вболівальникам "Шахтаря". Сьогодні кожен з вас – чемпіон. Спасибі за те, що вірите в "Шахтар". Дякую за вашу підтримку і любов. Ми граємо і перемагаємо для вас!

http://ukr.segodnya.ua