«Донбас» ледь не програв «Вовкам» в Дружківці

В неділю 11 лютого "Донбас" в останній раз в регулярному сезоні зустрічався з "Вовками" з Броварів. У попередньому матчі цих команд, який відбувся в суботу, броварський колектив показав свою кращу гру в матчах з чинним чемпіоном, але все ж програв 6:2.

Сьогоднішній же матч почався для "Вовків" і зовсім із закинутої шайби - Михайло Шахов, скориставшись передачами Забулонова і Черемнова, вразив незахищений кут воріт "Донбасу". Після цього донеччани влаштували справжню облогу воріт противника, однак Микита Гордюшин щоразу виручав своїх партнерів. Коли ж голкіпер "Вовків" опинявся безсилий, на допомогу гостям приходив каркас воріт.

Другий період розпочався також, як закінчився перший - з постійних атак "Донбасу". І цей натиск приніс свої плоди - Олександр Костіков виявився найспритнішим біля чужих воріт і реалізував першу більшість донеччан в матчі. Нічийний рахунок протримався до середини періоду, коли "Вовки" втрьох викотилися в швидку контратаку і Михайло Шахов оформив дубль, а через півтори хвилини Андрій Григор'єв кидком від синьої лінії знову відновив рівновагу на табло. Микита Гордюшин і його польові партнери продовжили нав'язувати боротьбу лідеру чемпіонату і в кінцівці періоду отримали відмінну можливість знову вийти вперед. Однак менш ніж за дві хвилини до перерви Віталій Лялька і Ілля Коренчук в меншості змогли вперше в матчі вивести донеччан вперед.

Варто зазначити, що в ході цієї зустрічі "Вовки" грали в дуже енерговитратний хокей, і це зіграло свою роль в заключній двадцятихвилинці - вже на другій хвилині Олександр Костіков сольно обійшов броварську п'ятірку і "прошив" Микиту Гордюшина, оформивши дубль слідом за Шаховим. Через дві хвилини донеччани отримали можливість збільшити відрив завдяки штрафному кидку, проте Віталій Лялька не зміг переграти кіпера "Вовків". А далі спрацювало відоме спортивне правило "не забиваєш ти - забивають тобі", причому по черзі в обидві сторони - спочатку Олексій Черемнов скоротив відставання від донеччан, а потім Ілля Коренчук на самоті вивалився на Гордюшина після того як "вовки" не змогли перетворити перспективну атаку в закинуту шайбу. У кінцівці "вовки" постаралися влаштувати фінальний навал на ворота Богдана Дяченко, проте сил на подвиг у них не залишилося.

У впертій боротьбі донеччани змогли вирвати вольову перемогу над "Вовками" і продовжити переможну серію в чемпіонаті до 37 ігор, поліпшивши попередній рекорд на 10 матчів.

"Донбас" - "Вовки" - 5:3 (0:1, 3:1, 2:1)

Шайби: 0: 1 Шахов (Забулонов, Черемнов - більш.), 8:40, 1:1 Костіков (Влад, Савченко - більш.), 22.00, 1:2 Шахов (Лучніков, Мікульчик), 29:54, 2:2 Григор'єв, 31:18, 3:2 Лялька (Коренчук - менш.), 38:20, 4:2 Костіков (Влад), 42:04, 4:3 Черемнов (Шапіро, Овчинніков), 45:30, 5:3 Коренчук (Кузьмик), 48:40.

Донбас: Дьяченко; Лялька (А) - Кузьмик - Коренчук (А), Матвієнко - Александров; Савченко - Мазур - Костіков, Влад - Ігнатенко; Новіков - Коваленко - Денискін, Григор'єв (К) - Фірсов; Мостовий - Свищев - Ворона, Жовнір - Ординський.

Вовки: Гордюшин; Шахов - Овчинніков (К) - Мікульчик, Лучніков - Бугаєв; Черемнов (А) - Шапіро (А) - Боронило, Забулонов - Пріваліхін; Мкртчан - Носко - Крученкін, Сорока - Луценко.

На 44:20 Віталій Лялька не реалізував штрафний кидок (воротар)

http://uhl.com.ua/