УВАГА!ДО ВІДОМА ФУТБОЛЬНИХ КОМАНД БРОВАРЩИНИ!

5 квітня, в актовій залі СК БВУФК, відбулося друге в цьому сезону засідання Броварської районної федерації футболу, на якому було розглянуто нагальні питання. Так до цього часу невідомо повний склад учасників чемпіонату Броварщини цього року. Вже заявили про свою неучасть такі футбольні дружини, як «Титан» (Бровари), «Колос-2» (Велика Димерка), «Десна-2» (Погреби), «Плоске-2» та інші. Може скластися так, що цього разу буде лише дві ліги, вища та перша. В останній може заявитися 16 футбольних клубів, які будуть поділені на дві групи. По закінченні групових змагань, по дві кращі команди з кожної групи зіграють між собою, в груповому турнірі, маючи в графі набрані очки «нуль». За результатами цих матчів і будуть визначені ті, хто наступного року гратиме у вищому дивізіоні. Вища ліга складатиметься із 12 команд, склад яких не визначений.

БРОВАРСЬКА РАЙОННА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО ВСІХ ПРЕДСТАВНИКІВ ФУТБОЛЬНИХ КЛУБІВ БРОВАРЩИНИ, ЯКІ ПЛАНУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ЧЕМПІОНАТІ РАЙОНУ ТА ТУРНІРАХ, ЯКІ ПРОВОДЯТЬСЯ ПІД ЕГІДОЮ ФЕДЕРАЦІЇ – ВИЗНИЧТИСЯ ІЗ СВОЄЮ УЧАСТЮ В НИХ. СВОЄ РІШЕННЯ ТРЕБА ОГОЛОСИТИ 12 КВІТНЯ, НА ЧЕРГОВОМУ ЗАСІДАННІ ФЕДЕРАЦІЇ, АБО ПО ТЕЛЕФОНУ. ТАКОЖ, 12 КВІТНЯ, БУДУТЬ ПРИЙМАТИСЯ ЗАЙВКИ ТА ГРОШОВІ ВНЕСКИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ВЕСНЯНОГО КУБКУ РАЙОНУ ІМЕНІ ЮХТИ (400 ГРИВЕНЬ (СУДДІВСТВО) ТА 500 – ВНЕСОК).

Також вже будуть прийматися заявки та грошові внески на чемпіонат. Цього року виникають певні труднощі з оплатою по безготівкову рахунку, які планується вирішити. Також було проголосовано певні зміни до регламенту, які стосувалися кількості легіонерів в командах ліг. Більшістю голосів було прийнято пропозиціє Дмитра Мануйленка, що у вищій лізі одночасно на полі може перебувати 5 легіонерів( +3 в запасі) а в нижчих, 4 на полі ( і 2 в запасі).

На попередньому засіданні було зачитано рішення КДК БРФФ, яка стосувалася поведінки деяких глядачів та гравців ФК «Десна» на матчі за Суперкубок. Комадні ФК «Десна» призначено штраф у розмірі 500 гривень, а вразі повтору – більш суворе покарання, аж до виключення. А гравцеві команди, Бондаренку - дискваліфікація на 4 гри  (+4 умовно).

Тематичні матеріали

Викладач та один із співзасновників броварської Футбольної академії «Джуніорс Старс» Дмитро Кутаков нещодавно повернувся

Актуально
12.07.2017
Коментарів: 783 Переглядів: 0

Матч дев’ятого туру вищої ліги чемпіонату Броварщини

Футбол на Броварщині
11.07.2017
Коментарів: 536 Переглядів: 0

Хлопці з Погребів увінчали проміжний фініш у чемпіонаті Київщини десятьма забитими м’ячами. «Десна» роз

Футбол на Броварщині
08.07.2017
Коментарів: 472 Переглядів: 0

В неділю, 2 липня, було зіграно матчі останнього, 9 туру І кола чемп

Футбол на Броварщині
08.07.2017
Коментарів: 547 Переглядів: 0