ФК «Зазим`є» - володар першого трофею сезону 2016 року

Вчора, 11 травня, на чудовому газоні «Локомотив Арени» в селі Шевченкове Броварського району відбувся фінальний матч Весняного Кубку Броварського району імені Юхти. Вісім команд майже місяць тому розпочали боротьбу за перший трофей цього року і дві кращі із них й зустрілися у вирішальному протистоянні. Минулого року суперники вже грали у фіналі Осіннього Кубку і тоді сильнішими стали «зазимці». В І турі цьогорічного чемпіонату району у вищій лізі, граючи вдома, «Тайгер» досить впевнено розібрався із представникам придеснянського краю, 3:0. Мабуть гоголівці сподівалися на виграш і цього разу, тоді як гравці із Зазим`я були сповнені довести, що той програш був випадковим. Цього разу підвела погода, адже на початку зустрічі розпочався дощ, який із перервами продовжувався на протязі всього ігрового часу. Гра розпочалася із гострих, небезпечних атак, у виконанні обох суперників. Гострі моменти виникали то біля одних, то біля інших воріт. Першими «вистрілили» «тайгерівці». Дуже красивий гол із дальньої дистанція забиває їх гравець Андрій Ятленко (№22) на 15 хвилині. Протягомі всього першого тайму «зазимці» робили відчайдушні спроби відігратися, а їх «візаві» збільшити свою перевагу, але суперникам цього зробити не вдалося і команди пішли на перепочинок. В другій сорокап`ятихивлинці ініціативу перехоплюють гравці із Зазим`я. Їх гравець Тарас Далід поновлює статус-кво, 1:1. На 65-ій хвилині, окрилені успіхом зазимці виходять вперед. Гол забиває гравець, який вийшов на заміну, Олексій Житєньов, 2:1. Але до честі гравців із Гоголева, що вони боролися до кінця. Все той же Ятленко знову поновлює рівновагу, 2:2. Здавалося б, що матч може закінчитися пробивання 11-метрових ударів, але на 1-ій доданій хвилині головним рефері матчу Ігорем Возьяновим, гравець "Тайгера" Іван Стасько зрізає м`яч у сітку власних воріт, 3:2 і ФК «Зазим`є» підтверджує славу кубокововї команди, додаючи до минулорічних Осіннього Кубку та Суперкубку ще й Весняний Кубок, який вони отримали із рук начальника відділу молоді і спорту Броварської РДА Віталія Федяніна на віце-президента БРФФ Ігоря Сердюченка та члена виконкому районної федерація Василя Гузія. Вітаємо Дмитра Мануйленка та його партнерів по команді з перемогою! На останній хвилині, за грубість і нецензурну лексику з поля було видалено гравця ФК «Тайгер» Сергія Степаненка та за (жовту і червону) -  Андрія Ятленка.