6:1 - "Беркут" перемагає "Металург"

В середу, 17 травня, відбувся другий матч чемпіонату Броварів з футболу сезону 2017 року. На броварському стадіоні «Спартак» зустрілися СК «Беркут» та ФК «Металург». Так вже повелося, що зустрічі цих суперників зажди проходять в гострій та безкомпромісній боротьбі і часом приносять несподіваний результат. Але цього разу несподіванок не сталося. З перших хвилин І тайму представники правоохоронних органів «взяли справу у свої руки» і почали планомірні атаки на ворота броварських «металургів». Вже на перших хвилинах лідер так «беркутівців» Ігор Кострома двічі примушує воротаря суперника виймати м’яч із сітки власних воріт. Запам’ятався дальніми ударами Максим Лонський, який ніби пристрілювався, вибираючи «точку» до вірного і одного разу таки влучив. 3:0 і команди-учасниці пішли на перерву. В другій половині наставник «Беркуту», Володимир Мельник, замінив цілий ряд лідерів і на поле вийшли Олексій Чорний, Олег Маменко та новобранець, Ельдар Бодров. Вони й зуміли забити ще три голи. У відповідь суперник відповів лише одного разу. В підсумку – 6:1 , на користь СК «Беркут».