27 липня – 6 серпня в Орхусі (Данія) відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики серед ветеранів. Вже традиційно успішно на цих змаганнях виступила збірна України.

15.08.2017
Коментарів: 337 Переглядів: 0

Півфінал з бігу на 100 метрів з бар'єрами, у якому бігла учениця КО ШВСМ, яка базується у Броварах, Анна Плотіцина, почався з фальстарту. Щоправда, суддя дав усім зелену картку, але безслідно для всіх учасниць це не пройшло.

12.08.2017
Коментарів: 361 Переглядів: 0

У другий день чемпіонату світу з легкої атлетики чоловіки розігрували медалі зі стрибків у довжину. Напередодні участь у кваліфікації брав і українець Сергій Никифоров. Він сам із Броварів, вихованець тренерського тандему ЗТУ Валерія та Наталії Грєдунових.

11.08.2017
Коментарів: 331 Переглядів: 0

«Це мій дебютний чемпіонат світу, мені лише 19 років, але я все одно прагнув вийти у фінал. Насправді, я дуже старався», - зізнався після фінішу Владислав Малихін.

10.08.2017
Коментарів: 414 Переглядів: 0

У столиці Великобританії Лондоні триває чемпіонат світу з легкої атлетики.

07.08.2017
Коментарів: 628 Переглядів: 0

Стрибун у довжину Сергій Никифоров із Броварів не зміг пробитися у фінал чемпіонату світу з легкої атлетики в Лондоні. Українець показав тільки 30-й результат у кваліфікації і завершив виступи на турнірі.

05.08.2017
Коментарів: 355 Переглядів: 0

Федерація легкої атлетики України запрошує вас узяти участь у голосуванні по визначенню найкращих легкоатлета і легкоатлетки України липня 2017-го року.

04.08.2017
Коментарів: 356 Переглядів: 0

Сьогодні, 4 серпня у Лондоні починається чемпіонат світу з легкої атлетики. У перший день змагань виступить двоє українських легкоатлетів: Сергій Никифоров – у кваліфікації зі стрибків у довжину, а Марина Килипко – у кваліфікації зі стрибків з жердиною.