6381 очко – це новий національний юніорський рекорд України, найкращий результат світового топ-листа сезону U20, це лише на шість (!) очок менше від молодіжного рекорду України Наталії Добринської, датованого ще 2004 роком.

25.07.2017
Коментарів: 595 Переглядів: 0

У останній день чемпіонату світу з легкої атлетики, що відбувся у кенійському Найробі, вихованець Броварського вищого училища фізичної культури Кравченко Ілля здобув для української команди п’яту нагороду, виборовши у стрибках з жердиною бронзову медаль і показав резуль

24.07.2017
Коментарів: 115 Переглядів: 0

8-9 липня, на оновленому стадіоні СДЮШОР-6 («Піонер») в Києві, відбулися

11.07.2017
Коментарів: 589 Переглядів: 0

З 5 по 8 липня нва чудовому стадіоні міста Кропивницький (Кіровоград) проходив чемпіонат України з легкої атлетики та командний чемпіонат України з багатоборства.

10.07.2017
Коментарів: 506 Переглядів: 0

Тільки нещодавно уславлена броварська легкоатлетка, «бронзова» призерка Олімпійських ігор в Лондоні в складі української жіночої команди в естафеті 4х400 м, переможниця та призерка багатьох міжнародних турнір

08.07.2017
Коментарів: 411 Переглядів: 0

Збірна України перемогла у Суперлізі командного чемпіонату Європи.

03.07.2017
Коментарів: 17 Переглядів: 0

25-28 червня 2017 року у м. Луцьк пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Переможцем чемпіонату в естафетному бігу 4х100м стала Буряк Марія (тренер Панасенко Л.О.).

02.07.2017
Коментарів: 5 Переглядів: 0

28 червня, не День Конституції України, близько трьох годин дня страшенно втомлений, але щасливий спортсмен-паралімпієць із Броварів 38-річний Олег Іваненко фінішував на 228-кілометровій дистанції триатлону Ironman («Залізна людина»).

29.06.2017
Коментарів: 101 Переглядів: 0

Біговий клуб для незрячих в Києві Guide Runner – унікальний, у ньому займаються люди із вадами зору. Клуб Guide Runner працює вже майже три роки, повідомляє "5 канал".

25.06.2017
Коментарів: 4 Переглядів: 0

18-20 червня в Кропивницькому відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші). Це був останній шанс для юнаків виконати нормативи на Чемпіонат світу в Кенії 12-16 липня та поборотись за звання Чемпіона України.