У понеділок, 9 квітня, юніорська збірна команда України на льодовій арені броварського ТРЦ "Термінал" провела повторний контрольний поєдинок проти переможця чемпіонату України серед юніорів – команди «Білий Барс», яка була підсилена рядом гравц

10.04.2018
Коментарів: 773 Переглядів: 0

У суботу, 7 квітня, юніорська збірна команда провела на льодовій арені ТРЦ "Термінал" у Броварах, контрольний матч проти хокейного клубу «Білий Барс».

08.04.2018
Коментарів: 713 Переглядів: 0

На старті третього періоду чергового матчу проти «Кременчука» броварські «Вовки» були як ніколи близькі до сенсаційної перемоги. На перших хвилинах третього періоду дебютанти УХЛ обігравали «городян» з рахунком 6:1.

06.04.2018
Коментарів: 729 Переглядів: 0
Кращий бомбардир донеччан, броварчанин Віталій Лялька, подякував партнерам за перемогу.
31.03.2018
Коментарів: 537 Переглядів: 0

Українська хокейна ліга підвела підсумки лютого та визначила найкращих гравців регуляного чемпіонату. Кращим голкіпером у лютому став воротар «Кременчука» Віталій Власенко.

Коментарів: 745 Переглядів: 0

Кременчуг в домашнем поединке уверенно обыграл Волков. Матч четвертьфинальной серии сложно давался хозяевам встречи. Первый период для них закончился всухую, но второй они выиграли 2:0.