Чи знаєте Ви скільки матчів поспіль набирав результативні бали форвард «Донбасу», броварчанин Віталій Лялька?

18.06.2018
Коментарів: 225 Переглядів: 0

Українська хокейна ліга продовжує прийом заявок від команд до 30 червня - клубам необхідно направити в Лігу гарантійний лист за встановленою Лігою формою з наміром про участь, після чого підписати договір на участь в чемпіонаті, а також виконати інші необхідні ф

01.06.2018
Коментарів: 653 Переглядів: 0

Добігає свого завершення травень – наприкінці м

17.05.2018
Коментарів: 1565 Переглядів: 0

З 14 по 20 квітня 2018 року на головній спортивній арені України відбувся чемпіонат світу з хокею з шайбою в дивізіоні ІВ серед юнаків у віці до 18 років.

28.04.2018
Коментарів: 686 Переглядів: 0

У понеділок, 9 квітня, юніорська збірна команда України на льодовій арені броварського ТРЦ "Термінал" провела повторний контрольний поєдинок проти переможця чемпіонату України серед юніорів – команди «Білий Барс», яка була підсилена рядом гравц

10.04.2018
Коментарів: 775 Переглядів: 0

У суботу, 7 квітня, юніорська збірна команда провела на льодовій арені ТРЦ "Термінал" у Броварах, контрольний матч проти хокейного клубу «Білий Барс».

08.04.2018
Коментарів: 721 Переглядів: 0

На старті третього періоду чергового матчу проти «Кременчука» броварські «Вовки» були як ніколи близькі до сенсаційної перемоги. На перших хвилинах третього періоду дебютанти УХЛ обігравали «городян» з рахунком 6:1.

06.04.2018
Коментарів: 735 Переглядів: 0

Вчора, 3 квітня, о 17:00 відбулося перше тренування юніорської збірної команди України в рамках заключного етапу підготовки до домашнього чемпіонату світу.