У Броварах стартував чемпіонат України з хокею з шайбою серед юніорів 2000-2003 р.н. У стартових поєдинках змагання зустрілися команди «Білий Барс - БВУФК» (Бровари) та «Дніпро» (м. Херсон). Обидві зустрічі закінчилися перемогою гостей.

13.10.2018
Коментарів: 615 Переглядів: 0

«Крижані Вовки» - «Кременчук» 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)

Шайби: 1:0. Фроленко (Праведний, Чикида, 17:07), 2:0. Мікульчик (17:22), 2:1. Горлушко (Чорний, Кривошапкин, 25:57), 3:1. Шапіро (Шабанов, 26:50), 4:1. І. Дворник (59:36)

24.08.2018
Коментарів: 1164 Переглядів: 0

23 серпня о 16:00 на льодовій арені «Шалетт» «Крижані Вовки» битимуться проти «Кременчука» в рамках підготовки до старту сезону 2018/2019.

21.08.2018
Коментарів: 1053 Переглядів: 0

ХК «Крижані Вовки» - ХК «Чайка» Рахунок 5:6

12.08.2018
Коментарів: 1284 Переглядів: 0

8 серпня ХК «Білий Барс» відзначив ювілей - клубу виповнилося 10 років!

09.08.2018
Коментарів: 998 Переглядів: 0

Українська хокейна ліга визначила дату старту сезону 2018/2019, а також формат проведення другого етапу чемпіонату - плей-офф.

01.08.2018
Коментарів: 1083 Переглядів: 0

Все менше часу залишається до початку чергового чемпіонату Української хокейної ліги, в якому

30.07.2018
Коментарів: 1397 Переглядів: 0

Хокейний клуб «Крижані Вовки», який в цьому році виступить в Українській хокейній лізі, представив вболівальникам новий логотип.

25.07.2018
Коментарів: 1019 Переглядів: 0
Захистник «Крижаних Вовків» став переможцем в одному з престижних фотоконкурсів
23.07.2018
Коментарів: 666 Переглядів: 0

Нещодавно ХК «Вовки», який має броварську "прописку", підтвердив свою участь в чемпіонаті Української хокейної ліги, ст