23 серпня о 16:00 на льодовій арені «Шалетт» «Крижані Вовки» битимуться проти «Кременчука» в рамках підготовки до старту сезону 2018/2019.

21.08.2018
Коментарів: 957 Переглядів: 0

ХК «Крижані Вовки» - ХК «Чайка» Рахунок 5:6

12.08.2018
Коментарів: 1261 Переглядів: 0

8 серпня ХК «Білий Барс» відзначив ювілей - клубу виповнилося 10 років!

09.08.2018
Коментарів: 994 Переглядів: 0

Українська хокейна ліга визначила дату старту сезону 2018/2019, а також формат проведення другого етапу чемпіонату - плей-офф.

01.08.2018
Коментарів: 1075 Переглядів: 0

Все менше часу залишається до початку чергового чемпіонату Української хокейної ліги, в якому

30.07.2018
Коментарів: 1375 Переглядів: 0

Хокейний клуб «Крижані Вовки», який в цьому році виступить в Українській хокейній лізі, представив вболівальникам новий логотип.

25.07.2018
Коментарів: 997 Переглядів: 0
Захистник «Крижаних Вовків» став переможцем в одному з престижних фотоконкурсів
23.07.2018
Коментарів: 664 Переглядів: 0

Нещодавно ХК «Вовки», який має броварську "прописку", підтвердив свою участь в чемпіонаті Української хокейної ліги, ст

19.07.2018
Коментарів: 2011 Переглядів: 0
Сергей Варламов прокомментировал завершение периода подачи заявок на участие для команд
02.07.2018
Коментарів: 1128 Переглядів: 0
Команда Андрія Хапкова змогла нав'язати конкурентну боротьбу лише наприкінці сезону
29.06.2018
Коментарів: 898 Переглядів: 0

Чи знаєте Ви скільки матчів поспіль набирав результативні бали форвард «Донбасу», броварчанин Віталій Лялька?

18.06.2018
Коментарів: 569 Переглядів: 0

Українська хокейна ліга продовжує прийом заявок від команд до 30 червня - клубам необхідно направити в Лігу гарантійний лист за встановленою Лігою формою з наміром про участь, після чого підписати договір на участь в чемпіонаті, а також виконати інші необхідні ф