20 січня 2019 - Kiev Winter Rush, зимові автоперегони в дисципліні TimeAttack.

Дата початку
Дата закінчення
Місце проведення
Київ, Софіївська Борщагівка, вул.Соборна, 103

Відкриття нової траси та зимових змагань з TimeAttack у Києві

Вперше в Україні! Захоплююче видовище, шалена швидкість, снігова траса, круті віражі, – все це зимові автоперегони в дисципліні TimeAttack. 

Вже багато років в Україні проходять змагання в даній дисципліні. Не вперше пілоти з різних міст збираються разом і демонструють неабиякі здібності за кермом авто. Проте вперше вони це робитимуть взимку, та ще й на малознайомій конфігурації.

Суть TimeАttack полягає у тому, що під час змагань пілот має змогу продемонструвати не лише швидкість, а й майстерність керування автомобілем, витримку, вміння концентруватися, швидко реагувати, об’єктивно оцінювати власні сили та можливості машини. В умовах сніжної погоди це набагато важче, від учасника вимагається набагато більше концентрації, витримки, швидкості реакції. 

Цього разу 40 пілотів з Києва, Харкова, Одеси й Полтави (і ще 20 очікують свого місця у списку на лаві запасних, раптом хтось з перших 40 щасливчиків відмовиться) доводитимуть свою першість на зимових перегонах у 5 класах:
●    Rwd - автомобілі з приводом на задню вісь;
●    Awd - повнопривідні авто;
●    Fwd - передній привід
●    Сlassic - для дріфтових жигулів;
●    Абсолютний залік - першість серед усіх класів.
    
Найцікавішим є той факт, що участь у змаганні прийматимуть Чемпіони України та призери змагань у дуже різних дисциплінах, таких як слалом, класичне ралі, ралі на серійних авто, тайматтак, трофі.

Змагання традиційно проходять під егідою Автомобільної Федерації України, організатор – Андрій Приходько. Його команда вже має досвід проведення змагань у цілком новій локації – минулого року вони відкрили для широкого загалу трасу DniproKart у м. Камянське, а цього року це буде - KievRallyTrack.

Отже, нове місто, новий формат змагань, нова конфігурація траси, нові класи, нові віражі, нові приємні несподіванки, нові емоції – усе це привід 20 січня о 12:00 прийти та отримати заряд швидкості, позитиву та драйву.

До зустрічі на перегонах!

KWR

Попередня програма змагань 20.01.2019:
07:00
Адміністративна перевірка, передстартовий технічний Та медичний контроль
07:55
Публікація списку допущенних учасників по залікових групах а також стартова відомість (пари) для залікових заїздів
09:00
Брифінг пілотів на трасі змагання
09:30
Початок залікових заїздів
15:30
Орієнтовний час фінішу останнього автомобіля. Публікація попередніх результатів змагань.
16:30
Публікація офіційних результатів змагань. Нагородження

Реєстрація та регламенти (технічні вимоги до автомобілів, правила змагань, умови участі) - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfI4uCyzb0GGsO7QIAF_0w56N0lJh8…

Слідкуйте за новинами на сторінці події у fb - https://www.facebook.com/events/393374371401628/