До дня Святої Покрови, Дня захисника України та

17.10.2018
Коментарів: 604 Переглядів: 0

Українська спортсменка, чемпіонка світу 2017 року Діана Димченко із Броварів, з першої гонки заявила про своє прагнення на світове «золото» і 2018 року, а у фінальній гонці СW1x просто не залишила жодного шансу своїм суперницям.

15.10.2018
Коментарів: 812 Переглядів: 0

У четвер, 11 жовтня, на броварському стадіо

14.10.2018
Коментарів: 701 Переглядів: 0

Сьогодні, 12 жовтня, відзначає свій день народження тренер-викладач КЗ КОР „КОШВСМ” відділення плавання та БВУФК Турчин Віктор Анатолійович!

12.10.2018
Коментарів: 635 Переглядів: 0

З 5 по 7 жовтня у м. Шостка пройшов фінал Кубку України та Всеукраїнські змагання з лижоролерів. Срібну нагороду на дистанції 2,5 км виборов вихованець відділення лижних гонок Андрій Бренько.

Коментарів: 615 Переглядів: 0

13 жовтня  у місті Бровари відбудуться традиційні осінні змагання лижників - відкритий чемпіонат Київської області з загальної та спеціальної фізичної підготовки серед юнаків та дівчат.