СПОРТИВНІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ У БРОВАРАХ

24.08.2018

9:00 - 11:00 Спортивний майданчик поблизу супермаркету "Бджілка" (на розі вулиць Грушевського і Шолом-Алейхема)

21.08.2018
Коментарів: 679 Переглядів: 0

Цими вихідними до нашого міста з’їхалися кращі воркаутери всього регіону. У суботу, 18 серпня, на спеціалізованому майданчику, який нещодавно відкрили в новому парку на вулиці Симоненка, відбувся чемпіонат Києва та Київської області зі Street Workout.

20.08.2018
Коментарів: 511 Переглядів: 0

Місце проведення: СНСК "Купол", м. Бровари, вул. Броварської сотні, 29.

Коментарів: 662 Переглядів: 0

24-26 августа теннисная академия проводит турнир для 9 летних теннисистов «Joma Сup 8» (2009 год рождения и младше) и «Червона Joma» (красный уровень для 6 лет). Предварительная запись — обязательна.