Збірні Житомирщини та Київщини з боксу "розійшлися миром"

Поєдинок

У місті Бердичеві Житомирської області завершилася нічиєю X  ювілейна матчева зустріч з боксу між збірними командами Київської  (сформована із кращих боксерів області) та Житомирської областей, присвячена пам'яті тренера з боксу Миколи Самойлова.
Головним організатором зустрічі є - майстер спорту міжнародного класу з боксу, учасник Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Володимир Матвійчук.
На свято боксу з'їхалися багато відомих боксерів, серед яких: чемпіони світу із Броварів Сергій Дзінзірук, Юрій Нужненко та Віктор Постол. Заслужені тренери України, Олександр Поліщук, Володимир Золотарьов, Олександр Петюшенко, Михайло Мацих, Ігор Матвійчук. На матчеву зустріч завітав і  президент КОФБ Костянтин Калашніков та привітав усіх присутніх із святом боксу. 
Боксери обох команд показали дуже яскраві та видовищні поєдинки, самим запамятовуючимся пєдинком, був останій бій вечора боксу, між важковаговиками Тароном Григоряном та Віктором Горбачевським, зал який був заповнений у щерть, стоячи опладували боксерам. 
Вечір боксу вдався!
Дякуємо організаторам за запрошення та радушний прийом збірної команди Київщини на чолі із старшим тренером ЗТУ Олександром Поліщуком.

Джерело - Київська обласна федерація боксу

УчасникиБоксериЧемпіониГості

 

Тематичні матеріали

Сумісний двотижневий збір Національних збірних команд України та Грузії закінчився міжнародним турніром, який в ці дні п
Головна новина
18.06.2018
Коментарів: 626 Переглядів: 0
У Житомирі пройшла матчева зустріч з боксу між командами обласного центру та Броварів, присвячена пам’яті майстра спорту
Актуально
11.06.2018
Коментарів: 641 Переглядів: 0
На даний час члени національної збірної команди України з боксу серед чоловіків, приймають участь у спільному навчально
Головна новина
10.06.2018
Коментарів: 720 Переглядів: 0
В суботу, 9 червня, в центрі Житомира відбудеться матчева зустріч з боксу між командами обласного центру та Броварів (Ки
Актуально
07.06.2018
Коментарів: 635 Переглядів: 0