Збірні Житомирщини та Київщини з боксу "розійшлися миром"

Поєдинок

У місті Бердичеві Житомирської області завершилася нічиєю X  ювілейна матчева зустріч з боксу між збірними командами Київської  (сформована із кращих боксерів області) та Житомирської областей, присвячена пам'яті тренера з боксу Миколи Самойлова.
Головним організатором зустрічі є - майстер спорту міжнародного класу з боксу, учасник Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Володимир Матвійчук.
На свято боксу з'їхалися багато відомих боксерів, серед яких: чемпіони світу із Броварів Сергій Дзінзірук, Юрій Нужненко та Віктор Постол. Заслужені тренери України, Олександр Поліщук, Володимир Золотарьов, Олександр Петюшенко, Михайло Мацих, Ігор Матвійчук. На матчеву зустріч завітав і  президент КОФБ Костянтин Калашніков та привітав усіх присутніх із святом боксу. 
Боксери обох команд показали дуже яскраві та видовищні поєдинки, самим запамятовуючимся пєдинком, був останій бій вечора боксу, між важковаговиками Тароном Григоряном та Віктором Горбачевським, зал який був заповнений у щерть, стоячи опладували боксерам. 
Вечір боксу вдався!
Дякуємо організаторам за запрошення та радушний прийом збірної команди Київщини на чолі із старшим тренером ЗТУ Олександром Поліщуком.

Джерело - Київська обласна федерація боксу

УчасникиБоксериЧемпіониГості

 

Тематичні матеріали

Майбутній суперник Дениса Берінчика відзначився зухвалими висловлюваннями на адресу українця напередодні бою Філіппінськ
Актуально
13.12.2018
Коментарів: 672 Переглядів: 0
Визначився підсумковий склад учасників міжнародної матчевої зустрічі присвяченої пам’яті Миколи Капусти.
Головна новина
12.12.2018
Коментарів: 633 Переглядів: 0
На рингу малої арени комплексу "Madison Square Garden" в Нью-Йорку (
Головна новина
09.12.2018
Коментарів: 860 Переглядів: 0
В ці дні у Харкові розпочався Всеукраїнський турнір з боксу на призи срібного призера Олімпійських ігор, Заслуженого май
Головна новина
06.12.2018
Коментарів: 367 Переглядів: 0