Запрошуємо на заняття з кіокушинкай карате

Дмитро Птіцин з учнями

Далеко за межами Броварщини відомий майстер карате Дмитро Птіцин. Народився Дмитро в 1968 році. Доля його закинула разом із сім’єю на острів Свободи (Куба), де за контрактом працював його батько. Там він і розпочинає активні заняття карате, навчаючись у 8 класі. Освоює один із різновидностей цього виду східних єдиноборств – дзюсімон. Після повернення на Батьківщину і служби в лавах Радянської Армії розпочинається тренерський шлях Дмитра Птіцина. Було це в далекому 1989 році. З перших кроків молодий сенсей дуже відповідально ставився до своєї діяльності, велику увагу приділяв дітям, їх вихованню і навчанню. Вже в наступному році він бере участь у Міжнародному фестивалі зі східних єдиноборств, який відбувся в київському Палаці Спорту, де знайомиться з новим для себе стилем — кіокушинкай, якому вчиться у відомого майстра Віктора Лященка. Дмитро його освоює разом із Сергієм Броністовським, на даний час Президентом федерації кіокушинкай карате Київської області.

Птіцин

За майже тридцятирічну кар’єру тренера в нього було багато здібних учнів і учениць. Серед перших – Олексій Чиркін, переможець багатьох змагань і турнірів. У багатьох місцях довелося працювати і тренувати. Тепер він тренер з карате дитячо-юнацької спортивної школи відділу з питань молоді і спорту Броварської міськради. Птіцин має багатьох вихованців, які обрали для себе цей непростий вид спорту. В наш час важче працювати: у дітей, крім спорту, багато інших інтересів, але хто відповідально ставиться до тренувань, той завжди досягає спортивної майстерності. Так Павло Саєнко – гордість тренера, майстер спорту, переможець багатьох чемпіонатів у різних федераціях. Є гарні діти і серед молодших – це 10-річний Сашко Мельник, 12-річний Ярослав Заболотний, який вже в 10 років віджимався від підлоги 110 разів. А Олексій Чечуга, якому 15 років, показав ще кращий результат – 215 віджимань. Для цього він готувався протягом тривалого часу. Деякі з учнів Дмитра Птіцина вже самі стали наставниками, зокрема з ним пліч-о-пліч працює його вихованець Сергій Опенько, який пішов шляхом свого тренера. Значить шлях обрано правильно і потрібно працювати далі. Крім щоденних тяжких тренувань спортсмени регулярно беруть участь у змаганнях, які проходять в Україні та закордоном, відвідують навчально-тренувальні збори на спортивних базах. 

Кращі

Кращі вихованці – вже самі успішні спортсмени, які вже розпочали працювати інструкторами та виховувати наступне покоління чемпіонів. Серед Кращих на даний час – Сергій Дейнега, Сашко Бєлов, Петро Ковальчук, Богдан Нагорний, Денис Довгодько, Артем Іванов, Карина Балагута, Лілія Крохмаль, Влад Артемеко, Станіслав Пархомчук. Серед молодшої групи Кирило та Нікіта Птіцини, Влад Волков, Артем Пильчук, Олексій Рак та інші.

Школа

Длвгтй час Дмитро Птіцин працював зі своїми группами на базі колишнього приміщення БДЮТ по вулиці Марії Лагунової. Але заклад переїхов до нововбудови по вулиці Грушевського 21-А і для майстрів єдинобоств там місця не знайшлося. Тому вони були вимушені шукати інші. Спробували налагодити тренувальний процесс в ЗОШ №1, але такм не має належних умов. Тому з радістю прийняли запрошення від нового залу, який знаходиться за адресою вулиця Симона Петлюри (Черняховського 16-Г), де проводяться тренування з осені минулого року.

Тренування

 Дмитро Володимирович Птіцин – володар чорного поясу ІІ дан, тренер який має величезний досвід роботи не тільки з дітьми, а й вихованцями різного віку.

Клуб «PTICYN DOJO» чекає на нових учнів, не залежно від віку (від 3 років і старше) для занять в молодшій, середній та старших групах. Тренування проводяться як у вечірній, так і в ранковий час.

Всі довідки за телефоном: 067 782 65 30 (Птіцин Дмитро Володимирович)

Птіцин

Тематичні матеріали

4-6 січня 2019 року у Мінську (Білорусь) пройшли командні змагання Х Міжнародного турніру з греко-римської боротьби сере
Актуально
09.01.2019
Коментарів: 647 Переглядів: 0
9 грудня, в гостинній залі СК БВУФК, зібралися  юні майстри карате щоб позмагатися за перемогу у Відкритому Кубку Україн
Головна новина
11.12.2018
Коментарів: 1,549 Переглядів: 0
9 грудня у спорткомплексі Броварського вищого училища фізичної культури (вул.Шевченка,21) з 10.00 години буде проходити 
Актуально
06.12.2018
Коментарів: 682 Переглядів: 0