Видатні спортсмени Броварщини

Сергій Дзінзірук

Легка атлетика:

Аліна Фьодорова – член національної збірної України з легкої атлетики, займається багатоборством. Народилася в селі Княжичі Броварського району. Перші кроки в спорті зробила під керівництвом тренера Миколи Новосьолова, який і прищепив своїй учениці любов до спорту. Потім продовжила тренування в групі Заслуженого тренера України Олени Ступаченко, яка спеціалізується на підготовці багатоборців. Тут вона стає майстром спорту України, а цьому році входить до складу національної збірної і приймає участь в чемпіонаті світу в південнокорейському місті Тегу.

Олександр Марчугайтес – легкоатлет-багатоборець. Уродженець села Княжичі. Перший тренер – Микола Новосьолов. На цей час тренується у відомого спеціаліста Михайла Медвідя. Входить до національної збірної з легкої атлетики.

Бокс:

Сергій Дзінзірук – чемпіон світу з професійного боксу в другій напівсередній вазі за версією WBO. Перші кроки зробив в рідній Калинівці під керівництвом Леоніда Коварського. Срібний призер чемпіонату світу серед аматорів 1997 року, член олімпійської збірної України 1996 року.

Віктор Постол, народився в селищі Велика Димерка. Розпочав тренування в Івана Міхєєва. Нещодавно розпочав виступи в професійному боксі в першій напівсередній вазі. Провів на ринзі вже більше десяти боїв і не зазнав жодної поразки.

Футбол:

Павло Поштаренко – гравець команди «Динамо – 2». Заняття футболом розпочав під керівництвом тренера ДЮСШ відділу з питань фізичної культури і спорту Броварської РДА Ігоря Дрозда. Після закінчення навчання продовжив кар’єру професійного футболіста.

Лижні перегони:

Олександра Кононова - народилася 27 лютого 1991 року у селі Шевченкове Броварського району Київської області Української РСР. У 12 років почала займатися спортом. В даний час тренується під керівництвом Валерія Козакова та Олександра Завєдєєва. Триразова чемпіонка зимових параолімпійських ігор у канадському Ванкувері-2010.

Кіокушинкай-карате:

Михайло Чубенко – народився в селі Семиполки. Розпочав тренування в групі тренера-викладача ДЮСШ Сергія Опенька. Став чемпіоном України в своїй ваговій категорії. На чемпіонаті Європи посів почесне друге місце.

Тематичні матеріали

Інна Володимирівна Осипенко-Радомська (народилася 20 вересня 1982, с.

Головна новина
11.07.2017
Коментарів: 714 Переглядів: 0

Вже далекий 2008 рік – в кіноконцертному залі «Україна» президент України Віктор Ющенко  вручає ордени і медалі героям X

Головна новина
09.07.2017
Коментарів: 1,742 Переглядів: 0

Зараз, в наш швидкоплинний час, спорт стрімко омолоджує

Головна новина
05.07.2017
Коментарів: 943 Переглядів: 0

Іваненко Олег Валерійович, 1978 року народження, інвалід І групи з ураженням опорно-рухового апарат

Головна новина
26.06.2017
Коментарів: 109 Переглядів: 0

30 років тому назад збірна команда СРСР, країни яка перестала існувати чотири роки по тому, стала чемпіоном світу з футб

Головна новина
16.06.2017
Коментарів: 23 Переглядів: 0