Видатні спортсмени Броварщини

Сергій Дзінзірук

Легка атлетика:

Аліна Фьодорова – член національної збірної України з легкої атлетики, займається багатоборством. Народилася в селі Княжичі Броварського району. Перші кроки в спорті зробила під керівництвом тренера Миколи Новосьолова, який і прищепив своїй учениці любов до спорту. Потім продовжила тренування в групі Заслуженого тренера України Олени Ступаченко, яка спеціалізується на підготовці багатоборців. Тут вона стає майстром спорту України, а цьому році входить до складу національної збірної і приймає участь в чемпіонаті світу в південнокорейському місті Тегу.

Олександр Марчугайтес – легкоатлет-багатоборець. Уродженець села Княжичі. Перший тренер – Микола Новосьолов. На цей час тренується у відомого спеціаліста Михайла Медвідя. Входить до національної збірної з легкої атлетики.

Бокс:

Сергій Дзінзірук – чемпіон світу з професійного боксу в другій напівсередній вазі за версією WBO. Перші кроки зробив в рідній Калинівці під керівництвом Леоніда Коварського. Срібний призер чемпіонату світу серед аматорів 1997 року, член олімпійської збірної України 1996 року.

Віктор Постол, народився в селищі Велика Димерка. Розпочав тренування в Івана Міхєєва. Нещодавно розпочав виступи в професійному боксі в першій напівсередній вазі. Провів на ринзі вже більше десяти боїв і не зазнав жодної поразки.

Футбол:

Павло Поштаренко – гравець команди «Динамо – 2». Заняття футболом розпочав під керівництвом тренера ДЮСШ відділу з питань фізичної культури і спорту Броварської РДА Ігоря Дрозда. Після закінчення навчання продовжив кар’єру професійного футболіста.

Лижні перегони:

Олександра Кононова - народилася 27 лютого 1991 року у селі Шевченкове Броварського району Київської області Української РСР. У 12 років почала займатися спортом. В даний час тренується під керівництвом Валерія Козакова та Олександра Завєдєєва. Триразова чемпіонка зимових параолімпійських ігор у канадському Ванкувері-2010.

Кіокушинкай-карате:

Михайло Чубенко – народився в селі Семиполки. Розпочав тренування в групі тренера-викладача ДЮСШ Сергія Опенька. Став чемпіоном України в своїй ваговій категорії. На чемпіонаті Європи посів почесне друге місце.

Тематичні матеріали

У 2017 році українські спортсменки радували своїми результатами.
Головна новина
06.01.2018
Коментарів: 535 Переглядів: 0
Сьогодні, 29 грудня, депутат Київської обласної ради, Голова Громадської організації "Прагнення", Олег Валерійович Іване
Актуально
29.12.2017
Коментарів: 1,005 Переглядів: 0
Головна новина
28.12.2017
Коментарів: 775 Переглядів: 0
Головна новина
22.10.2017
Коментарів: 971 Переглядів: 0
Українська збірна завершила змагання у перших для українських військових Іграх Нескорених з 14 перемогами, здобувши 8 зо
Головна новина
01.10.2017
Коментарів: 1,028 Переглядів: 0