Вадим Лавренець – тренер з великим досвідом

Вадим Лавренець

Тренер відділення боксу ДЮСШ відділу молоді і спорту Броварської міської ради Вадим Лавренець має великий і цікавий життєвий та спортивний досвід. Народився він в 1972 році у місті Ворошилоград (Луганськ). Його батьки, маючи активну життєву позицію, деякий час мандрували великими просторами СРСР, приймаючи участь у будівництві століття – Байкало-Амурської магістралі. В 1985 році, в часи початку Перебудови, осіли в Калинівці, де якраз потужно почав розвиватися Комбінат «Тепличний». Зусиллями тренера Леоніда Коварського, який потім за виховання чемпіона світу з профі-боксу Сергія Дзінзірука отримав високе звання Заслуженого тренер України, тут було організовано боксерську школу. Розпочав заняття в ній і молодий Вадим. За його словами, він декілька разів хотів їх завершити, але зусиллями Леоніда Самойловича він їх продовжив. Вже через рік, в 1986, його запрошують на навчання до нещодавно відкритого Броварського спортінтернату, де зібралися фахівці найвищого ґатунку. Щоб це відбулося Леоніду Коварському довелося умовляти батьків Вадима Лавренця дозволити йому це зробити. Валерій Хлистов, Володимир Довгунь, Ігор Корольов, Олександр Поліщук та інші внесли свій вклад в становлення його, як справжнього боксера. Перші крокиІ вже в 1990 році він виконує високий норматив Майстра спорту СРСР, вигравши Відбірний турнір на чемпіонат світу серед молоді, який проходив в Севастополі, але, на жаль, на нього не потрапив. Після чого в його житті, так як і всієї великої держави, відбулися великі зміни – розпад СРСР та утворення Незалежної України. Він пройшов службу в лавах спочатку Радянської, а потім армії України. Після цього продовжив свою досить успішну спортивну кар’єру. В 1998 році, ще діючим спортсменом, приходить працювати до ДЮСШ. І ось вже майже двадцять років він виховує майбутніх чемпіонів. Як тренер-викладач його відзначає високий професіоналізм, відповідальне ставлення до своїх обов’язків, за що й поважають його учні. Серед його вихованців – переможці різноманітних турнірів та змагань – Андрій Мельничук, Андрій Жога, Андрій Тимко, Володимир Коморний та інші. На даний час дуже перспективним є МС України Євгеній Пилипчук.

Його учніДовгий час Вадим Лавренець пропрацював і з інтерконтинентальним чемпіоном з професійного боксу В’ячеславом Узєлковим.

Узєлков

Як відзначає Вадим Лавренець, що «справжніми боксерами стають одиниці, а решта - щоб похизуватися перед друзями отриманими навичками та застосовувати ці навички на вулицях. З цим я постійно борюся. Спілкуюсь з батьками, ходжу до місць навчання, всіляко впливаю на їх характери, доводячи, що бокс - це справжня школа життя. Мене цікавить будь-який вихованець, байдуже: чи він вже чемпіон, чи він їм стане, чи він завдяки боксу стане справжньою людиною».

Ось таке життєве кредо цього тренера, який сам має великий досвід в боксі і хоче його передати іншим!

Лавренець

 

Тематичні матеріали

Майбутній суперник Дениса Берінчика відзначився зухвалими висловлюваннями на адресу українця напередодні бою Філіппінськ
Актуально
13.12.2018
Коментарів: 666 Переглядів: 0
Визначився підсумковий склад учасників міжнародної матчевої зустрічі присвяченої пам’яті Миколи Капусти.
Головна новина
12.12.2018
Коментарів: 631 Переглядів: 0
На рингу малої арени комплексу "Madison Square Garden" в Нью-Йорку (
Головна новина
09.12.2018
Коментарів: 859 Переглядів: 0
В ці дні у Харкові розпочався Всеукраїнський турнір з боксу на призи срібного призера Олімпійських ігор, Заслуженого май
Головна новина
06.12.2018
Коментарів: 367 Переглядів: 0