У футбольному турнірі перемогу здобули рятувальники Броварщини

Під час матчу

11 жовтня у Вишгородському районі відбувся фінальний етап турніру з міні-футболу серед підрозділів ДСНС Київщини.

У змаганнях брали участь команди, які вибороли найвищі місця у своїх підгрупах. а саме: спортсмени Обухівського, Вишгородського, Броварського районів, Аварійно-рятувального загону спеціального призначення м. Біла Церква, Ірпінського регіону і, апарату Головного управління.

Товариські матчі з футболу між рятувальниками області проходять не вперше, але цей факт аж ніяк не впливає на спортивний запал учасників. І кожної зустрічі «надзвийчайні» гравці демонструють непередбачувані результати. Саме тому кожна боротьба на полі цікава і неповторна.

Отже, в результаті напруженої боротьби перемогу виборола команда Броварського району, срібні нагороди отримали футболісти Обухівського гарнізону, третіми стали господарі турніру - команда Вишгородського району.

Під час урочистого закриття турніру начальник Головного управління Василь Слободяник вручив переможцям турніру кубок, а також всім призерам грамоти та сертифікати на придбання цінних подарунків від федерації пожежно-прикладного спорту Київської області.

Спорт - це сила, здоров’я і азарт. А наші рятувальники знаються на цьому професійно!