У Броварах змагалися атлети з вадами здоров'я

Учасники змагань

Минулого тижня в місті Бровари відбувся осінній чемпіонат Київської області з легкої атлетики серед дорослих спортсменів-інвалідів різних нозологій: з ураженням опорно-рухового апарату (УОРА), вадами слуху, зору та розумового і фізичного розвитку (ВРФР).

На відкритті змагань були присутні і виступили з напутнім словом начальник Київського регіонального центру «Інваспорт» Марія Віниченко, директор ДЮСШІ пан Олександр Каурайнен, а також видатні спортсмени і тренери Київщини.

У змаганнях взяли участь представники Київщини з міст Біла Церква й Таращі, з Києво-Святошинського, Броварського, Макарівського, Обухівського, Баришівського, Переяслав-Хмельницького і Яготинського районів. Всього у змаганнях брали участь майже 100 спортсменів різних нозологій і це не рахуючи тренерів та супроводжуючих представників.

Початок

Програма змагань складалася з наступних видів: забіги на 60 м, 200 м, 400 м, 800 м, стрибки у довжину з місця для окремих нозологій інвалідів і з розбігу, штовхання ядра і метання булави. До речі, за ініціативою фахівця регіонального центру «Інваспорт» Піскова Ю.Б. вперше до програми змагань було включено в якості показової дисципліни метання булави для спортсменів з УОРА.

Важко виділити когось з спортсменів окремо, бо кожен заслуговує на увагу, а перелік переможців та призерів займе кілька сторінок. Але все ж відмітимо тренерів-викладачів, які незважаючи ні на що, постійно готують юних спортсменів до стартів, а саме це Віталій Головачов (слух, Біла Церква), Гирича В.В. (ВРФР, м. Тараща), Володимир Чистяков (ВРФР, Біла Церква), Юрій Пісков і Катерина Орда (УОРА, зір, Обухів), Володимир 
Михайловський (Переяслав-Хмельницький), Василь Мищенко (Баришівка) Людмила Резцова.

Зважаючи на високий клас тренерів та їхнє прагнення виховувати чемпіонів не дивно, що їхні спортсмени завоювали більшу частину нагород на цих змагання. А вихованець заслуженого тренера України Багача Іван Кравченко у штовханні ядра показав результат кандидата в майстри спорту.

Управління фізичної культури і спорту та Київський регіональний центр «Інваспорт» вітає переможців, призерів та всіх учасників змагань за виявлену мужність та стійкість і бажає всім здоров’я і подальших успішних стартів та перемог.

Інформація Київського регіонального центру «Інваспорт»

Тематичні матеріали

На ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх Україну представлять 55 спортсменів, 13 з яких – легкоатлети.
Актуально
15.09.2018
Коментарів: 757 Переглядів: 0
22 вересня у Луцьку на стадіоні «Авангард» відбудеться міжнародна юнацька матчева зустріч між збірними України, Білорусі
Актуально
13.09.2018
Коментарів: 614 Переглядів: 0
Федерація легкої атлетики України запрошує вас узяти участь у голосуванні по визначенню найкращих легкоатлета і легкоатл
Актуально
08.09.2018
Коментарів: 639 Переглядів: 0
Наталія Прищепа й Анна Плотіцина стали переможницями міжнародного легкоатлетичного турніру в італійській  Падуї (2 верес
Головна новина
04.09.2018
Коментарів: 634 Переглядів: 0