У Броварах відкрили дитячу футбольну школу «Футбік»

Перше тренування

1 вересня, в День Знань в Україні, у Броварах відбулося урочисте відкриття дитячої футбольної школи «Футбік». Це єдиний в Україні голландський футбольний центр раннього розвитку. Тут проходять розвиваючі заняття футболом для дітей від 1,5 до 7 років. «Футбік» – міжнародна мережа футбольних центрів раннього розвитку, в яких дошкільнята можуть займатися футболом з раннього віку. До останнього часу вона була  представлена 9-ма клубами в Києві, Харкові, Дніпрі та Астані, в яких навчаються понад 2000 хлопчиків і дівчаток. Новий клуб у Броварах – десятий за ліком. За час своєї роботи в Україні «Футбік» завоював любов і повагу вихованців та їхніх батьків, репутацію унікального центру раннього розвитку, в якому виховуються найважливіші соціальні навички. Тут діти розвиваються фізично та інтелектуально і, звичайно ж, навчаються грі в футбол. Концепція футбольного центру раннього розвитку «Футбік» розроблена в Нідерландах академією TSM ACADEMY. Розвиваючі програми складені головним тренером «Футбік» Марком Гус Інт Вельдом (Mark Huis In’t Veld), автором методики навчання футболу TOTAL SOCCER METHOD (TSM). На сьогоднішній день за методикою TSM навчаються понад 10 тис. дітей в футбольних школах і академіях Європи, Китаю і США.

Україна – перша країна Східної Європи, в якій повністю реалізована концепція голландського футбольного центру в тому ж вигляді, в якому вони діють в самій Голландії. Починаючи від навчальних методик, підготовки тренерів, програм і вправ, закінчуючи уважним і дбайливим ставленням до особистості дитини. Тут відтворений голландський підхід до виховання футболіста. Перш за все, необхідно сформувати характер, виховати особистість, розвинути інтелектуальні здібності. Навчити мислити креативно і на високій швидкості. Навчити діяти, керувати своїми емоціями. Пробудити бажання перемагати!

Того дня відбулося перше показове, ознайомче тренування юних хлопчаків, яким тільки виповнилося півтора року. Його провів тренер клубу Роже Фунджьо. Він наочно продемонстрував батькам майбутніх зірок футболу, як в ігровій формі проводяться тренування з наймолодшими вихованцями. Хлопчаки із задоволенням, хоч і не завжди точно, виконували вказівки темношкірого наставника, як вів із ними на рівних, так ніби він тільки трохи старший за них. Дітлахи скакали як зайчики, робили перевороти на матах, гралися з м’ячем і пірамідками тощо. По закінченні 30-хвилинних занять перед татусями та матусями виступив старший тренер клубу Роман Данілевський, який розповів чим методика навчання в «Футбіку» відрізняється від інших. Так тут головний напрямок роботи – це виховання всебічно розвиненої особистості, як фізично так думаючої, яка не повинна просто виконувати вказівки наставника, а розуміти, чом це потрібно. У юних футболістів закладаються навички дисципліни, працелюбства, моторики (рухливості) тощо. У «Футбіку» все робиться для того, щоб по закінченні школи у 7 років вихованець міг вже сам обрати для себе чи продовжить він займатися футболом, чи іншим видом спорту – чи обере скажімо танці. Необхідна фізична та психологічна база у нього для цього вже буде присутня. Тривалість занять, які проходять в ігровій формі, не перевищує 45 хвилин, інакше увага учня може погіршитися. Для тренувань клуб надає спортивну форму (крім взуття). На відкриття прилетів із Недерландів  засновник школи Марк Гус Інт Вельд, який радо поспілкувався із гостями і відповів на всі питання, які їх цікавили.

Тренування Голландського центру раннього розвитку «Футбік» будуть проходити на 4 поверсі броварського ТРЦ «Термінал». Вхід з боку «Аквапарку». Телефони для довідок: 067 – 201-47-33

 

Тематичні матеріали

У першій половині листопада юні дракони складені із 
Головна новина
07.12.2018
Коментарів: 1,561 Переглядів: 0
В чемпіонаті Київщини з футболу серед юнаків 2004/05 років зіграно матчі 10 туру.
Актуально
15.11.2018
Коментарів: 965 Переглядів: 0
Вдразу дві команди дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) 1—4 листопада візьмуть участь у традиційном
Актуально
30.10.2018
Коментарів: 1,467 Переглядів: 0