У Броварах відбувся відкритий чемпіонат Київщини з лижних гонок

На дистанції

13 жовтня, у Броварах, відбувся Відкритий чемпіонат Київської області серед юнаків та дівчат з загальної та спеціальної підготовки серед лижників. Чудова сонячна погода та добре підготовлені та розмічені траси сприяли проведенню змагань на високому організаційному рівні. В змаганнях взяли участь понад 100 юних лижників з Київщини, міста Київ, Закарпатської та Хмельницької областей. Спортсмени виборювали першість в двох дисциплінах: в кросі та в гонці на класичних лижоролерах. Всі чемпіони та призери отримали дипломи, медалі та пам'ятні подарунки. 

В командному заліку перше місце виборола команда Рокитнянського району. Всього десять очок поступилася переможцям команда з міста Біла Церква. На третьому місті - команда господарів з міста Бровари. Четверте місце посіла команда Києво-Святошинського району.

Дуже шкода, що цей раз ми не дочекалися традиційно сильної команди лижників з Тетіівського району.  Під час нагородження було вручено всім учасникам змагань наймолодшої вікової групи дипломи НОК України – «Майбутньому чемпіону». Також, в урочистій обстановці, особисто було вручено посвідчення «Почесний член ГО «Київська обласна федерація лижного спорту» найстаршому лижнику Київщини - Анвіку Вікторовичу Згурському. Щиро вітаємо його та бажаємо довгих, активних років життя!
Висловлюємо велику вдячність всім, хто допоміг в організації та проведенні цього чудового свята - це Управління фізичної культури і спорту КОДА, відділення НОК України в Київській області, відділу молоді та спорту Броварської міської ради, БВУФК, КОШВСМ, ТОВ «Фішер Україна»! Сподіваємося на подальшу співпрацю в питанні розвитку лижних видів спорту на Київщині! Головний підсумок - всі юні лижники гідно підготувалися до зимового сезону!  До зустрічі на лижні!

https://www.facebook.com/groups/1118888721577719/

На дистанції

 

Тематичні матеріали

У Матчі з практичної стрільби з карабіна, серед 36-ти кращих працівників Національна поліція України, перемогу виборола
Актуально
12.11.2018
Коментарів: 630 Переглядів: 0