У Броварах відбувся чемпіонат міста зі швидких шахів

За шахівницею - переможець

10 - 11 березня в Броварському міському шаховому клубі відбувся чемпіонат міста зі швидких шахів, організований міською федерацією та відділом молоді і спорту Броварської міської ради. Він проходив за швейцарською системою і складався із дев’яти турів. Участь в ньому могли взяти всі бажаючі жителі міста Бровари, які сплатили  невеликий благодійний внесок, який йшов до призового фонду змагань і  організацію.  Змагання проводилися за «Правилами шахів ФІДЕ» та «Турнірними правилами ФІДЕ», що діють з 1 липня 2014 року.

Визначення пар учасників відбулося за комп'ютерною програмою Swiss Manager. 15 хвилин надавалося до закінчення партії кожному учаснику + 10 секунд на кожний зроблений хід, починаючи з першого.  Переможець та призери турніру визначаються за найбільшою кількістю набраних очок. У випадку рівної кількості набраних очок перевагу мали шахісти за додатковими показниками:

1. За системою коефіцієнтів Бухгольця;  

2. За кількістю перемог.

3. За результатом особистої зустрічі (у порядку пріоритету).

22 спортсмени (серед яких три представниці прекрасної статі) протягом двох днів боролися з перемогу за шахівницею. Серед них - один майстер спорту України, сім - КМС України та п’ять. першорозрядників. В напруженій боротьбі із результатом 8 очок абсолютним чемпіоном міста зі швидких шахів став президент федерації – Семен Гребенюк. Дреге-третє місця поділили Олександр Древецький та Вадим Марченко (6,5 очок). Кращим серед ветеранів був Анатолій Степанець (5,5 очок, підсумкове 5 – 8 місця). Серед жінок найкращий результат продемонструвала Олена Лисенко (5 очок, 9-11 місця) і дітей – Даня Дідок (5 очок).

ПочатокТурнір

 

Тематичні матеріали

У місті Дніпро пройшов чемпіонат України з плавання серед юнаків.
Головна новина
13.12.2018
Коментарів: 648 Переглядів: 0
Федерація баскетболу України розпочинає професіональний чемпіонат України з баскетболу 3х3. 
Актуально
10.12.2018
Коментарів: 544 Переглядів: 0
Наприкінці листопада у м. Харків пройшов чемпіонат України з плавання серед юніорів.
Актуально
08.12.2018
Коментарів: 560 Переглядів: 0