У Броварах провели Відкритий кубок України з кіокушинкай карате у розділі «ката»

Турнір з ката

3 та 4 листопада у Броварах вперше пройшов Відкритий кубок України з кіокушинкай карате у розділі «ката». В рамках якого відбулося цілий ряд турнрів, серед яких:

Чемпіонат України серед дітей 2004-2005, 2006-2007 2008-2009 років народження

Чемпіонат України серед ветеранів-чоловіків

Відкритий Кубок України серед чоловіків та жінок

Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат 2003-2004г.р.

Всеукраїнський турнір серед юніорів та юніорок 2001-2002г.р.

Перед початком турніру, на базі ТРЦ «Термінал» відбувся суддівський семінар у розділі «ката».

Нагадаємо, що змагання такого рівня з кіокушинкай карате проводяться вперше в місті Бровари. Організатори змагань - Київська обласна федерація кіокушинкай карате спільно з Броварської міською федерацією кіокушинкай карате при підтримці Всеукраїнської федерації кіокушинкай карате, управління фізичної культури і спорту Київської ОДА, Броварської міської ради, відділу фізичної культури і спорту Броварської міськради, ФСТ «Спартак» Київщини та БВУФК.

Бровари виступали окремою командою під егідою Броварської міської федерації кіокушинкай карате, до якої увійшли: СК «Самурай» (Олександр Горбик, ДЮСШ відділу фізичної культури і спорту міста, СК «Спартанець» (Сергій Опенько), СК «Тайфу» (Георгій Долінін) тощо. Всі учасники змагалися в розділі ката. Перед почтаком, на урочистій церемонії відкриття, майстрів карате привітав заступник Броварського міського голови Григорій Голубовський.

 Ката (яп. () — ката, «форма» («формальна вправа») — систематизована послідовність групи прийомів, які пов'язані один з одним принципами ведення бою з уявним одним чи декількома противниками.

Серед переможців багато і представників броварських шкіл кіокушинкай карате. Всі учасники відмітили високий рівень підготовки та проведення змагань.

КатаКата

 

Тематичні матеріали

4-6 січня 2019 року у Мінську (Білорусь) пройшли командні змагання Х Міжнародного турніру з греко-римської боротьби сере
Актуально
09.01.2019
Коментарів: 637 Переглядів: 0
9 грудня, в гостинній залі СК БВУФК, зібралися  юні майстри карате щоб позмагатися за перемогу у Відкритому Кубку Україн
Головна новина
11.12.2018
Коментарів: 1,540 Переглядів: 0
9 грудня у спорткомплексі Броварського вищого училища фізичної культури (вул.Шевченка,21) з 10.00 години буде проходити 
Актуально
06.12.2018
Коментарів: 682 Переглядів: 0