Тріумф Анни Плотіциної та Владислава Малихіна на "Різдвяних стартах"

Анна Плотіцина на п'єдесталі

Перший старт року і відразу дуже високі результати! Спортсмени Київської обласної ШВСМ - Владислав Малихін із Броварів та Анна Плотіцина задавали ритм в перший день Різдвяних стартів 2018 року.

Свята ще навіть не закінчились, а розширений манеж на Березняках вже відкрив свої двері для першого старту Нового Року – традиційним і таким приємним Різдвяним стартам-2018.

Відкриття минулого року, юний стрибун з жердиною Владислав Малихін розпочинає сезон з серйозного результату рівня міжнародника – 5,60. Були у Владислава і спроби повторити власний рекорд і навіть покращити його, але ні 5:72, ні 5:70 не піддались атлету.

Ще один результат рівня МСМК в перший день змагань показала наддосвідчена Анна Плотіцинана своїй коронній 60-ці з бар’єрами. 8:08 – саме такий результат записала Анна до свого активу вже на першому старті сезону. Варто зазначити, що минулого року на цих же змаганнях Анна показала скромніші 8:18, але вже за два місяці по тому в Белграді Анна встановила особистий рекорд 7:92, коли стала четвертою в фіналі європейської першості, тож сьогоднішні 8:08 безсумнівно можна занести в актив спортсменці.

Чудовий початок сезону! Вітаємо наших спортсменів!

КО ШВСМ

Тематичні матеріали

Завершилося голосування по визначенню найкращих легкоатлетів березня в Україні.
Актуально
11.04.2018
Коментарів: 650 Переглядів: 0
Збірна України посіла друге місце на міжнародній матчевій зустрічі U18 у приміщенні, яка 10 березня відбулася у Стамбулі
Актуально
15.03.2018
Коментарів: 553 Переглядів: 0