Свято спорту від «Біг у Броварах»

Забіг навколо озера

Спільноті «Біг у Броварах» виповнилося 2 роки і тому вони вирішили з цього приводу зібрати своїх друзів. Так як запрошення прийняли багато спортивних клубів міста то це став по-справжньому спортивний фестиваль. Костюмована естафета довкола озера, вистави і майстеркласи від кращих спортивних клубів міста.  Повітряні кулі, фотозона, фудрокд, веселість, кульки, клоуни і багато що іншого чекало учасників.  Більше сотні мешканців Броварів та гостей міста прийшли до парку відпочинку «Перемога» того чудового, сонячного, вихідного дня, щоб привітати «Біг у Броварах» із дворіччям з дня заснування і взяти участь у спортивному святі. Цілими сім’ям прибували гості, адже розваги тут були для всіх. Було багато відомих людей, серед яких МСМК України з плавання, директор плавального басейну «Купава» Сергій Бреус. Він став переможцем в дуже цікавому і незвичному конкурсі на тренажері аерометр, де учасники повинні були з допомогою рук і ніг розвинути найбільшу швидкість, яка переводилася в кіловати.

Бреус

Уславлений чемпіон зміг показати майже 2 КВТ. Ця потужність дає змогу працювати навіть холодильнику. Відбувся конкурс на кращий костюм тощо. Вів захід один із засновників клубу Микола Бабаєнко.

СК «Bright» приготував фантастичний функціональний тренінг з петлями trx

Яна Сидоренко провела показові заняття із аеробіки

Green Fit подарував чудовий танок,запальну Зумбу 

СК «Zawod» провів знайомство із таким силовим видом спорту, як кроссфіт.

lena Vagis провела показові заняття з акройоги. Ще багато клубів та інструкторів провели заняття для всіх бажаючих. Дуже цікавою була костюмована естафета, які учасники долали навколо озера, а на фінішу їх чекав прохолодний душ від працівників МНС. Загалом свято вдалося бо невдоволених просто не було, а панував чудовий настрій і спортивний дух!

СвятоСвятоСвятоСвятоСвято

 

Тематичні матеріали

Другий день чемпіонату України-2018 з легкої атлетики відзначився новим молодіжним рекордом України в бігу на 100 метрів
Актуально
20.07.2018
Коментарів: 307 Переглядів: 0
З 18 по 21 в Луцьку на арені "Авангард" пройде чемпіонат України по легкій атлетиці.  Понад півтисячі легкоатлетів з усі
Актуально
17.07.2018
Коментарів: 633 Переглядів: 0
07-08 липня у Бахмуті пройшли змагання Чемпіонату України з легкої атлетики серед молоді.
Головна новина
13.07.2018
Коментарів: 569 Переглядів: 0
Броварчанка Аліна Шух стала чемпіонкою світу U20 з метання списа.
Актуально
12.07.2018
Коментарів: 1,523 Переглядів: 0