Свято спорту від «Біг у Броварах»

Забіг навколо озера

Спільноті «Біг у Броварах» виповнилося 2 роки і тому вони вирішили з цього приводу зібрати своїх друзів. Так як запрошення прийняли багато спортивних клубів міста то це став по-справжньому спортивний фестиваль. Костюмована естафета довкола озера, вистави і майстеркласи від кращих спортивних клубів міста.  Повітряні кулі, фотозона, фудрокд, веселість, кульки, клоуни і багато що іншого чекало учасників.  Більше сотні мешканців Броварів та гостей міста прийшли до парку відпочинку «Перемога» того чудового, сонячного, вихідного дня, щоб привітати «Біг у Броварах» із дворіччям з дня заснування і взяти участь у спортивному святі. Цілими сім’ям прибували гості, адже розваги тут були для всіх. Було багато відомих людей, серед яких МСМК України з плавання, директор плавального басейну «Купава» Сергій Бреус. Він став переможцем в дуже цікавому і незвичному конкурсі на тренажері аерометр, де учасники повинні були з допомогою рук і ніг розвинути найбільшу швидкість, яка переводилася в кіловати.

Бреус

Уславлений чемпіон зміг показати майже 2 КВТ. Ця потужність дає змогу працювати навіть холодильнику. Відбувся конкурс на кращий костюм тощо. Вів захід один із засновників клубу Микола Бабаєнко.

СК «Bright» приготував фантастичний функціональний тренінг з петлями trx

Яна Сидоренко провела показові заняття із аеробіки

Green Fit подарував чудовий танок,запальну Зумбу 

СК «Zawod» провів знайомство із таким силовим видом спорту, як кроссфіт.

lena Vagis провела показові заняття з акройоги. Ще багато клубів та інструкторів провели заняття для всіх бажаючих. Дуже цікавою була костюмована естафета, які учасники долали навколо озера, а на фінішу їх чекав прохолодний душ від працівників МНС. Загалом свято вдалося бо невдоволених просто не було, а панував чудовий настрій і спортивний дух!

СвятоСвятоСвятоСвятоСвято

 

Тематичні матеріали

Майже 40 найкращих легкоатлетів Київщини, серед яких навіть чемпіони світу, візьмуть участь у всеукраїнських змаганнях,
Головна новина
14.12.2018
Коментарів: 700 Переглядів: 0
17 листопада 2018 року на засіданні Виконавчого комітету ФЛАУ було розглянуто справу багатоборки Аліни Фьодо
Актуально
07.12.2018
Коментарів: 574 Переглядів: 0
Українська легкоатлетка Аліна Цвілій, яка тренується у Броварах, тимчасово відсторонена від участі в зм
Головна новина
29.10.2018
Коментарів: 769 Переглядів: 0
20-21 жовтня в ІваноФранківську відбулися 22-ті міжнародні змагання зі спортивної ходьби «Кубок Вечірній Івано-Франківсь
Актуально
28.10.2018
Коментарів: 627 Переглядів: 0
Новий легкоатлетичний пробіг "Осінній лист" відбудеться традиційно в останню неділю жовтня, 28.10.2018!!!
Актуально
22.10.2018
Коментарів: 738 Переглядів: 0