СК “Будокан” – переможець Відкритого Кубку України з Кіокушинкайкан карате (ІКО Мацушима)

СК "Будокан"

9 грудня, в гостинній залі СК БВУФК, зібралися  юні майстри карате щоб позмагатися за перемогу у Відкритому Кубку України з Кіокушинкайкан карате (ІКО Мацушима) у розділі «куміте» серед дітей та юнаків (8-15 років). Вже вкотре  наше місто приймає змагання з карате на такому високому рівні, що свідчить про великі заслуги та досягнення броварський майстрів. 20 команд з 8 областей, 260 учасників виходили того дня на два татамі, щоб посперечатися за високе звання називатися кращими.

Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії, Шихан Дмитро Волинець (5-й дан, м. Луцьк), голова правління Всеукраїнської громадської організації «Українська Федерація Кіокушинкайкан Карате». Голова оргкомітету – суддя національної категорії, голова Київського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська Федерація Кіокушинкайкан Карате» Андрій Гаврилюк (чорний пояс 3-й дан, м. Бровари).

Перед початком турніру відбулася урочиста церемонія відкриття, на які були присутні поважні гості, серед яких заступник Броварського міського голови Григорій Голубовський, начальник відділу фізичної культури і спорту Броварської міськради Дмитро Рожков, голова правління Всеукраїнської громадської організації «Українська Федерація Кіокушинкайкан Карате» Дмитро Волинець та інші. У своїх вітальних виступах вони поздоровили юних спортсменів з початком змагань та побажали їм вдалих виступів на татамі. Дмитро Волинець вручив чорні пояси І дан вихованцю броварського СК «Будокан» Артему Гелькіну, іспити на який він здав ще влітку, а а новоспечена чемпіонка світу Юлія Седельнікова від команії «Choice» отримала приємний подарунок.

Після чого і розпочалися двобої, які всі були дуже цікавими та захоплюючими. Того дня було показано багато прийомів із арсеналу карате, особливо ефектно виглядали удари ногами. Так що глядачам не було часу нудьгувати, адже всі поєдинки були дуже цікавими. Не відставали від хлопців і юні представниці прекрасної половини людства, які часом так вели свої двобої, що аж дух захоплювало. Були того дня й травми, довелося побачити численним глядачам й сльози радості від перемог і смутку від поразок.

Швидко плинув час і прийшла пора підбивати підсумки. Нагородження кращих проводили головний організатор турніру Андрій Гаврилюк, головний суддя змагань Дмитро Волинець та інші члени суддівського корпусу. Всі переможці та призери отримали Кубки та дипломи, а головне – здобули безцінний досвід виступів на такому високому рівні, де вже сама поява на татамі є перемогою над собою, своїми страхами та комплексами.

В загальнокомандному заліку вже в котрий раз переможцями стали спортсмени СК «Будокан» (Бровари), який очолює володар чорного поясу ІІІ дан Андрій Гаврилюк.

Тематичні матеріали

4-6 січня 2019 року у Мінську (Білорусь) пройшли командні змагання Х Міжнародного турніру з греко-римської боротьби сере
Актуально
09.01.2019
Коментарів: 647 Переглядів: 0
9 грудня у спорткомплексі Броварського вищого училища фізичної культури (вул.Шевченка,21) з 10.00 години буде проходити 
Актуально
06.12.2018
Коментарів: 682 Переглядів: 0