СК "Будокан" - кузня майстрів кіокушинкайкан карате

Учасники зборів

З 24 червня по 1 липня на території санаторію «Шахтар» (с. Павлівка, Волинської області) відбулися літні навчально-тренувальні збори для спортсменів Української Федерації «Кіокушинкайкан Карате». Цьогоріч на Волинь приїхали спортсмени з Луцька, Дніпра, Мукачева, Броварів і Ковеля. Загалом більше 150 членів федерацій взяли участь у зборах. Не змінним керівником і організатором яких являється шихан Дмитро Волинець (голова правління федерації). Як завжди, літні збори проходили 8 днів: 5 насичених днів тренувань, день атестації на нові учнівські та майстерські рівні та два дні активного відпочинку. Тренування проводили інструктори, що приїхали з різних куточків України, які ділились своїми навичками та методикою тренувань. Були присутні два вихованці броварського СК «Будокан» Артем Гелькін та Артур Кондрацький, досвідчені спортсмени і наставники, вихованці володаря чорного поясу ІІІ дан Андрія Гаврилюка. Хлопці разом з іншими проводили виснажливі тренування, готуючись до іспиту – здачі на чорний пояс. До честі «будоканівців» - екзамен вони здали на «відмінно» і поповнили лави чорних поясів. СК «Будокан» із Броварів вже можна сміливо називати кузнею майстрів. Адже крім президента клубу, Андрія Гарвилюка, володарями чорного поясу І дан вже є – Євген Конош, Владислав Рубальський, Олексій Лисков, Володимир Татауров і тепер вже, Артем Гелькін і Артур Кондрацький. Вітаємо! Молодці!

Збори
Збори
Збори

 

Тематичні матеріали

Новий навчальний рік борці БВУФК традиційно починають з участі у турнірах. Так 4-6 жовтня у м.
Актуально
13.10.2018
Коментарів: 624 Переглядів: 0
В суботу, 6 жовтня, пройшов потужний турнір на Відкритий кубок з хортингу Чернігівської області у розділах "двобій" та "
Головна новина
07.10.2018
Коментарів: 653 Переглядів: 0
Чемпіонат Київської області з хортингу серед молодших юнаків і дівчат (6-7, 8-9 років), юнаків та дівчат (10-11, 12-13 р
Актуально
06.10.2018
Коментарів: 621 Переглядів: 0