Сезон завершився - готуємось до нового

Готуємося до гри

На дворі літні канікули. Всі українські школярі активно відпочивають, набираючись наснаги і сил до нового навчального року. Вихованці Футбольної академії Владислава Ващука провели останні матчі в офіційних турнірах і змаганнях цього сезону. Так підопічні Сергія Стасюка 2012 року народження, які роблять свої перші кроки на шляху становлення себе, як футболіста зіграли матчі в дитячому футбольному турнірі, який проходив на стадіоні київської гімназії №154. Не все виходило у юних хлопчаків, часом не вдавалося втілити настанови тренера перед грою, але бажання виграти було завжди, хоч і не весь час вдавалося це зробити. Були перемоги, траплялися й прикрі поразки. Нічого – на помилках потрібно вчитися і робити необхідні висновки, щоб не повторювати їй надалі. В підсумку шосте місце

Ось результати останніх матчів:

Ващук - Лайонс-2 1:0

Ващук - Столиця 0:1

Ващук - Футбол Стайл 0:0

Ващук - ФАРР 1:3

Ващук - ГолКідс 1:1

Вихованці Дениса Самойлика 2009 року народження на майданчику броварської гімназії імені Степана Олійникаа зустрічалися із ФК «Броварія» (Бровари). Прикрі помилки, допущені в 1 таймі привели до того, що юні «академіки» пішли на перерву програючи супернику із рахунком 1:5. Чимало зусиль довелося прикласти їх тренеру, щоб привести підопічних до тями і примусити грати більш дисципліновано. Другий тайм вони виграли – 1:0, але все ж таки програли, 2:5. Футболісти 2010 року народження програли київській «Зміна-Оболонь».