Представники Броварів вибороли на етапі Кубку світу вісім нагород

На дистанції

15 березня, завершився Кубок світу із лижних гонок та біатлону серед спортсменів з вадами здоров’я, який проходив з 10 по 15 березня на майбутніх олімпійських та паралімпійських спортивних аренах Південної Кореї - 2018, місті Пхьончхані. Українським паралімпійцям  вдалося завоювати 34 високі нагороди, серед яких 9 золотих, 11 срібних та 14 бронзових медалей та перше загальнокомандне місце серед учасників. Найкращою спортсменкою від України на цьому етапі стала Олександра Кононова  із Броварів, котра виборола 5 золотих медалей. Олександра -  не тільки лідер національної паралімпійської збірної команди України, але й цього Кубку світу. У її чоловіка, Григорія Вовчинського, 1 золота  та 2 бронзові нагороди. Вже через 3 дні стартуватиме наступний етап Кубку світу з лижних перегонів та біатлону, що пройде в Японії, в місті Саппоро, і в якому українська команда виступить у тім же складі (26 спортсменів). Побажаємо удачі нашим спортсменам та ще активніше вболіваймо за них!