Плавці із Броварів перемогли на одеському «Oceanman»

На дистанції

8-9 вересня Одеська затока Чорного моря прийняла 720 учасників міжнародних змагань на відкритій воді «Oceanman». Спортсменів з 18 країн вітали мер Одеси Геннадій Труханов, організатор українського етапу Власта Шовковська і директор «Oceanman» Едіго Ферміна. 8 вересня відбулися запливи на дистанції 10 км, 5 км та 2 км. Останній - самий масовий. Переможцями запливів стали: 10 км - Сергій Квіта (Дніпро) Хелена і Венк (Данія), 5 км - Воронько Володимир (Кривий Ріг) Ноа і Шауль (Ізраїль), 2 км - Ростислав Сейкираш, Наталія Худякова (Бровари). Перші 10 чоловік від кожного запливу вирушать на фінал змагань, який пройде в Дубаї.

ХудяковаХудякова

«Вперше «Oceanman» проводиться в Україні, і дуже приємно бачити таку кількість учасників. Я вдячний організаторам одеського етапу, міській владі за те, що вони доклали максимум зусиль, щоб ми змогли плавати тут», - прокоментував директор змагання «Oceanman» Едіго Ферміна. Він зазначив, що Одеса зібрала рекордну кількість учасників для дебютного старту. Раніше на етапах дебютних «Oceanman» у світі було до 500 учасників.

Дистанцію подолав і маленький одесит, Максим, який втратив ноги в результаті нещасного випадку. Багато мешканців міста знають історію цього хлопчика: у 2013 році батько з трирічною дитиною на руках потрапив під трамвай в Одесі - лікарі ампутували ноги хлопчикові, а у батька діагностували травму голови. Пізніше суд виправдав водія трамвая завдяки показаннями свідків.

Учасник

У минулому році він став займатися плаванням. І от - його перші змагання. Максим взяв участь у дитячому запливі на дистанції 500 м. Незалежно від результатів він вже – переможець. Найстаршим учасником став 87-ий річний одесит.

Тематичні матеріали

У Матчі з практичної стрільби з карабіна, серед 36-ти кращих працівників Національна поліція України, перемогу виборола