Переможцями Відкритого Кубку України з кіокушинкайкан карате стали броварські «будоканівці»

Нагородження кращих команд

10 грудня, в гостинній залі СК БВУФК, зібралися  юні майстри карате щоб позмагатися за перемогу у Відкритому Кубку України з Кіокушинкайкан карате (ІКО Мацушима) у розділі «куміте» серед дітей та юнаків (8-15 років). Вже вкотре  наше місто приймає змагання з карате на такому високому рівні, що свідчить про великі заслуги та досягнення броварський майстрів. Більш ніж 310 учасників із Київщини (броварський СК «Будокан», Ірпінь та Вишгород), Києва, Чернігова, Волинської, Закарпатської, Миколаївської, Рівненської областей та Дніпродзержинська виходили того дня на два татамі, щоб посперечатися за високе звання називатися кращими.

Учасники

Всі вони були розділені на вікові та вагові категорії категорії:

 діти (8-9 р.) – до 25 кг, до 30 кг, до 35 кг, понад 35 кг;

 діти (10-11 р.) – до 30 кг, до 35 кг, до 40 кг, до 45кг., понад 45 кг;

 юнаки (12-13 р.) – до 40 кг, до 45 кг, до 50 кг, до 55кг., понад 55 кг;

 юнаки (14-15 р.) – до 50 кг, до 55 кг, до 60 кг, до 65 кг., понад 65 кг;

 дівчата (8-9 р.) – до 25 кг, до 30 кг, понад 35 кг.

 дівчата (10-11 р.) – до 30 кг, до 35 кг, понад 35 кг;

 дівчата (12-13 р.) – до 40 кг, до 45 кг, понад 45 кг;

 дівчата (14-15 р.) – до 45 кг, до 50 кг, понад 50 кг.

 

Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії, Шихан Дмитро Волинець (5-й дан, м. Луцьк), голова правління Всеукраїнської громадської організації «Українська Федерація Кіокушинкайкан Карате»

 

Голова оргкомітету – суддя національної категорії, голова Київського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська Федерація Кіокушинкайкан Карате» Андрій Гаврилюк (чорний пояс 3-й дан, м. Бровари).

ГостіВолинець

Перед початком турніру відбулася урочиста церемонія відкриття, на які були присутні поважні гості, серед яких Микола Жирний голова Київського обласного ФСТ "Спартак", голова правління Всеукраїнської громадської організації «Українська Федерація Кіокушинкайкан Карате» Дмитро Волинець та інші.. У своїх вітальних виступах вони поздоровили юних спортсменів з початком змагань та побажали їм вдалих виступів на татамі. Дмитро Волинець вручив чорні пояси І дан вихованцям броварського СК «Будокан» - Олексію Лискову, Владиславу Рубальському та Володимиру Татаурову, іспити на які вони здали ще влітку.

Пояси

Після чого і розпочалися двобої, які всі були дуже цікавими та захоплюючими. Того дня було показано багато прийомів із арсеналу карате, особливо ефектно виглядали удари ногами. Так що глядачам не було часу нудьгувати, адже всі поєдинки були дуже цікавими. Не відставали від хлопців і юні представниці прекрасної половини людства, які часом так вели свої двобої, що аж дух захоплювало. Були того дня й травми, довелося побачити численним глядачам й сльози радості, від перемог і печалі, від поразок.

БоїБоїБоїБої

Швидко плинув час і прийшла пора підбивати підсумки. Нагородження кращих проводили головний організатор турніру Андрій Гаврилюк, головний суддя змагань Дмитро Волинець та інші члени суддівського корпусу. Всі переможці та призери отримали Кубки та дипломи, а головне – здобули безцінний досвід виступів на такому високому рівні, де вже сама поява на татамі є перемогою над собою, своїми страхами та комплексами.

В загальнокомандному заліку переможцями стали спортсмени СК «Будокан» (Бровари), друга – команда із Ірпеня і третє місце посіли – юні майстри із Миколаївської області.

Кращими спортсменами турніру стали:

Назарій Кравчук (Ірпінь)

Андрій Бровко (Бровари)

Микола Кушпій (Київ)

Давид Кандиба (Луцьк)

Максим Линьо (Закарпаття)

Лілія Литченко (Миколаївська область)

Ліза Чуйко (Чернігів)

Переможці та призериБудоканівці

 

Тематичні матеріали

4-6 січня 2019 року у Мінську (Білорусь) пройшли командні змагання Х Міжнародного турніру з греко-римської боротьби сере
Актуально
09.01.2019
Коментарів: 647 Переглядів: 0
9 грудня, в гостинній залі СК БВУФК, зібралися  юні майстри карате щоб позмагатися за перемогу у Відкритому Кубку Україн
Головна новина
11.12.2018
Коментарів: 1,549 Переглядів: 0
9 грудня у спорткомплексі Броварського вищого училища фізичної культури (вул.Шевченка,21) з 10.00 години буде проходити 
Актуально
06.12.2018
Коментарів: 682 Переглядів: 0