Перемоги броварських легкоатлетів на Чемпіонаті України

В Сумах завершився Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді, а також Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді. В командному заліку команда Київської області на першому місці серед дорослих та молоді, та найкраща у багатоборстві серед дорослих та молоді! Вагомий вклад зробили в цю перемогу і представники Броварів. Так Владислав Малихін, не маючи конкурентів в секторі для стрибків з жердиною, впевнено переміг з результатом 5.50м, а вже наступну висоту встановив на позначку 5.63м (новий рекорд України серед юніорів), нажаль планка не встояла після дуже гарних спроб спортсмена. Ще один наш спортсмен Кирило Кіру здобув срібну нагороду з результатом 5.30м.

Шух

Також перемогу здобула наша всім відома Аліна Шух в п'ятиборстві. Змагання розпочались для Аліни не дуже вдало, аж до заключного виду бігу на 800м вона йшла другою.  Випередивши головних суперниць майже на 15с, не тільки здобула своє чергове чемпіонство, а й з сумою очок 4472 потрапила до топ 5 кращих результатів в світі 2018 і тепер може претендувати на путівку на зимовий Чемпіонат світу. Повні результаті Аліни Шух(60м з/б- 8.88с, висота - 185см, ядро - 13.48м, довжина - 6.05м, 800м - 2:16.47хв). У стрибках в довжину не було рівних вихованцю сімейного тандему Грєдунових Сергію Никифорову, який подолав 7,96 метрів. Ще один їх вихованець, Віктор Кузнєцов, в стрибках потрійним був другим з результатом 16.03.

Кузнєцов

На жаль цих результатів недостатньо, щоб представники нашого міста потрапили на Чемпіонат світу, який зовсім скоро пройде в англійському Бірмінгемі. На даний час норматив виконала лише штовхальниця ядра, броварчанка Ольга Голодна, яка у Сумах стала чемпіонкою.