Нове футбольне поле у Броварах – роботи тривають

Новий стадіон

У Броварах вже давно існує стадіон «Спартак», який завжди був центром спортивного життя Броварщини. Ще в 50-их роках минулого століття стадіон міста був розташований на місці сучасного дитячого садочка в районі Пекарні, по вулиці Київській. В 60-их роках його було перенесено ближче до житлового масиву, де розпочиналася активна забудова. Він мав три поля для гри у футбол: основне, запасне і дитяче. З розвалом СРСРС розпочинається і занепад цієї споруди. «Спартак» — мав дві трибуни та адміністративний будинок. Тут проходили найважливіші змагання міста Броварів та Броварського району. У Бровари приїжджали майстри регбі із київські клубів «Авіатор» і «Політехнік», «екстремали» з мотоболу (футболу на мотоциклах) тощо. У 1984 році асфальтові доріжки було замінено на тартанові (із резини), які досі слугують тренувальною базою для кращих легкоатлетів Броварщини. Через декілька років, коли було здано в експлуатацію легкоатлетичний манеж, розпочалася і реконструкція стадіону. На «Спартаку» почали будувати трибуни на декілька тисяч глядачів, але цьому завадила криза Радянського Союзу. Поступово із розвалом СРСР розпочинається і занепад спортивного життя міста. Зачепила вона і цей об’єкт. Спроба реанімації споруди відбулася в  1997 році, коли  тут встановили огорожу навколо нього і облаштували нові пластикові сидіння для глядачів. На стадіоні проводилися матчі чемпіонату України нижчих ліг, а потім тут базувався броварський «Нафком», який виступав в І та ІІ лігах. Але плинув час і об’єкт розпочинає розвалюватися прямо на очах.

Поле

В місті існує більше сорока років відділення футболу ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради. Тут працює відомий футболіст, чемпіоном світу з футболу U-17 в Канаді Юрій Макаров. На превеликий жаль, нормальної бази для тренувань у футболістів не було. В теплу пору року вони були вимушені проводити заняття на запасному полі, в парку «Перемога», яке не придатне для цього. Тому ще навесні 2016 року до депутата Броварської міської ради від Радикальної партії Ляшка Вікторії Коваленко звернулися футбольні тренери ДЮСШ та батьки вихованців із проханням посприяти наведенню ладу на запасному полі. Цю ідею підтримали і інші представники депутатського корпусу міста: Вадим Андрієвський, Максим Семенов, Володимир Білоконь, Сергій Бельський та інші. Спільно з броварської міською владою і міським головою Ігорем Сапожко було вирішено при формуванні бюджету на 2017 р. передбачити необхідні фінансові ресурси на реалізацію цього проекту. Ініціативна група у складі Вікторії Коваленко, Юрія Макарова, Тетяни Коваленко, Тетяни Облакевич та Андрія Глазкова підготувала проектні пропозиції та подала їх на розгляд міської влади і за ініціативи депутатів від Радикальної партії Броварської міської ради Вікторії Коваленко та Вадима Андрієвського до міського бюджету на 2017 рік було включено питання фінансування в розмірі 7 млн. грн. на будівництво першого сучасного муніципального футбольного поля в місті Бровари для проведення змагань та тренувань спортивних команд міста. Правда із-за фінансової нестабільності вартість проекту декілька разів збільшувалася. Роботи на об’єкті розпочалися влітку 2017 року. На даний час роботи тривають, хоч на жаль і не дуже швидкими темпами. Нещодавно активісти ГО «Рідне місто Бровари» Вікторія Коваленко, Вадим Андрієвський, Максим Семенов разом із вихованцями Юрія Макарова 2005 – 2006 років народження, які нещодавно стали одними із переможців чемпіонату Київщини в своїй віковій групі побували на полі і подивилися на фронт виконаних робіт. Сподіваємося, що новий стадіон буде відкрито до початку нового навчального року і на сучасному футбольному полі проводитимуться тренування ДЮСШ і змагання найвищого рівня.

ПолеГості

 

Тематичні матеріали

У першій половині листопада юні дракони складені із 
Головна новина
07.12.2018
Коментарів: 1,560 Переглядів: 0
В чемпіонаті Київщини з футболу серед юнаків 2004/05 років зіграно матчі 10 туру.
Актуально
15.11.2018
Коментарів: 965 Переглядів: 0
Вдразу дві команди дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) 1—4 листопада візьмуть участь у традиційном
Актуально
30.10.2018
Коментарів: 1,467 Переглядів: 0