Нове досягнення броварчанина Олега Іваненка

На Говерлі

Сьогодні, 11 серпня, відомий броварський паралімпієць і політик Олег Іваненко підкорив Говерлу. Підйом він здійснив разом з усією дружною командою - членами сім'ї, колегами і друзями (всього майже тридцять осіб). А досягнення вони присвятили черговій, 26-ій річниці Незалежності нашої України!!!

Сходження

В цьому році це було вже друге подібне сходження - в перших числах червня львів'янин Іван Маслюк разом з друзями встановив рекорд, підкоривши на інвалідному візку найвищу точку нашої країни. І ось нове досягнення. Основна мета цього походу - популяризація активного способу життя та зарядити оптимізмом тих, хто змушений переміщатися на інвалідному візку.

Шлях на вершину

Ми самі і все суспільство повинно усвідомити, що люди з інвалідність - це не люди з обмеженими можливостями, навіть якщо їх так і прийнято називати, а такі ж громадяни України, як і решта. А завтра на черзі - вершина гори піп Іван! Нічого нема не можливого! Головне бажання і ціль!

Хвилина щастя

Джерело - https://www.facebook.com/profile.php?id=100008655908088&fref=ts

Тематичні матеріали

За награды бескомпромиссно боролись 23 участника из 7 городов Украины.
Головна новина
17.07.2018
Коментарів: 820 Переглядів: 0
Веслувальниця із Броварів - Діана ДИМЧЕНКО дев’ята на завершальному етапі Кубку світу.
Актуально
16.07.2018
Коментарів: 616 Переглядів: 0
Компанія «ІБІС» запрошує всіх охочих взяти участь у відкритому турнірі зі стендової стрільби «Кубок ІБІС», який пройде 2
Головна новина
14.07.2018
Коментарів: 642 Переглядів: 0