Микола Казаченко – майстер «малої ракетки» із Броварів

Микола Казаченко

На відділенні настільного тенісу ДЮСШ відділу молоді і спорту Броварської міської ради вже більш ніж 13 років працює тренер Микола Казаченко. Народився він в 1978 році, ще в часи СРСР. В дитинстві спробував себе в різних видах спорту: від футболу до боротьби. До речі любов до всенародної гри мільйонів збереглася в нього й до цього часу і він дуже часто збирається з друзями щоб пограти у футбол. Але все таки десь в тринадцятирічному віці він обирає для себе настільний теніс. Спочатку на побутовому рівні, а потім прийшов до свого першого тренера Олександра Чернишова в ДЮСШ, в якому працює й тепер. З часом прийшли перші перемоги, і успіхи, а по закінченні броварської школи №9 він продовжує навчання в Національному університеті фізичного виховання і спорту України, здобуває високе звання кандидата в майстри спорту України. У важкі часи, на початку 2000 років, протягом двох років виступав за португальський спортивний клубу «GINASIO CLUBE AGUNDA PORYUGAL».

ТД "Ліза"

По поверненні додому, спробував власні сили у бізнесі, а вже в 2004 році розпочинає свою тренерську діяльність в ДЮСШ. За цей час в нього було багато вихованців, які ставали переможцями і призерами багатьох представницьких турнірів та змагань. Зокрема Валя Шалтаєва, яка вигравала Всеукраїнські змагання, була чемпіонкою Київщини тощо. На даний час вона продовжує навчання в Польщі. Продовжують справу свого татуся і його сини: Анатолій (2005 року народження) та Андрій (2007р.н.), які разом із батьком підкорюють спортивні вершини.

Разом із синами

Тренування спортсменів відділення тенісу проходять на базі зали ТД «Ліза». Директор, Андрій Фіщев, великий шанувальник спорту. Він безоплатно надає приміщення, допомагає тенісистам в проведенні тренувального процесу, організації змагань і поїздок в інші міста. Дякуючи йому й розвивається цей вид спорту в нашому місті. Бажаємо Миколі Казаченку й надалі готувати справжніх майстрів «малої ракетки» у Броварах.

В парку "Перемога"

 

Тематичні матеріали

У 2017 році українські спортсменки радували своїми результатами.
Головна новина
06.01.2018
Коментарів: 544 Переглядів: 0
Сьогодні, 29 грудня, депутат Київської обласної ради, Голова Громадської організації "Прагнення", Олег Валерійович Іване
Актуально
29.12.2017
Коментарів: 1,008 Переглядів: 0
Головна новина
28.12.2017
Коментарів: 782 Переглядів: 0
Головна новина
22.10.2017
Коментарів: 972 Переглядів: 0
Українська збірна завершила змагання у перших для українських військових Іграх Нескорених з 14 перемогами, здобувши 8 зо
Головна новина
01.10.2017
Коментарів: 1,028 Переглядів: 0