Лижні старти під хрускіт морозу

Відкриття змагань

6 січня 2019 року в Броварах відбулися традиційні лижні змагання «Різдвяні старти». Це спортивне свято, яке цього року присвячене пам’яті відомого спортивного діяча Броварщини Віталія Федяніна, який пішов із життя в жовтні минулого року. Воно організовується вже не перший рік за ініціативою спортсмена-ветерана Володимира Зотова при підтримці відділу фізичної культури і спорту Броварської міської ради. Це вже двадцять другі «Різдвяні старти» організовані цим ентузіастом і прихильником здорового способу життя. Віковий діапазон учасників від школярів до ветеранів. Всі вони повинні були подолати дистанції від 1 до 10 кілометрів, залежно від віку та підготовки. На відміну від попередніх, цього року спортсмени змагалися на чудовій лижній трасі при наявності снігу.

Більш ніж півсотні спортсменів виявили бажання цього морозного дня розіграти долю призових місць. Віковий діапазон учасників був досить широким – від юних школярів до сивочолих ветеранів. Найстаршим виявився броварський ветеран спорту Анвік Згурський (86 років). Всі вони обирали для себе дистанції різної протяжності, в залежності від віку і підготовки. Тут був головний олімпійський принцип, що головне не перемога, а участь. Підтримати спортсменів, які замінили святкові столи на активний відпочинок, прийшли заступник начальника відділу фізичної культури і спорту Броварської міськради Михайло Доценко та завідувач сектору фізичної культури, молоді та спорту Броварської РДА Віталій Левкович. Вже котрий рік підримати учасників приїхав представник НОК України Василь Карленко, який на рівні з іншими взяв участь у змаганнях. Всі лижники вдало подолали свої дистанції, а після фінішу на їх чекали теплі слова підтримки та гарячий чай. Велику допомогу в підготовці і проведенні турніру надали влада Броварів та району, відділ з питань фізичної культури і спорту міста Бровари і сектору фізичної культури, молоді і спорту Броварського району, адміністрація кафе “У лісі”, відділення лижних гонок Броварського ВУФК та ще багато інших підприємств і людей, які закохані в активний спосіб життя і цінують тих, хто цим займається.

Переможцями у своїх вікових групах стали: Ганна Самаєва, Віктор Бондаренко, Лариса Кондрашова, Олексій Ільницький, Олександр Мамчур, Анастасія Іванченко, Сергій Давидюк, Юрій Матюх, Павло Заболотний, Іван Пишняк, Сергій Кривошеєв, Валерій Ганін, Юрій Братишев, Володимир Лукашук, Юлія Ястрєбова, Світлана Черняєва, Галина Голуб та інші. Школярі-призери отримали новорічні подарунки від Броварської міської влади, а старші – призи від спонсорів. Настя Іванченко отримала спеціальний приз від НОКу України. А ветерани, Володимир Зотов та Анвік Згурський – грошові нагороди від Василя Карленка. Крім того грошові премії переможцям встановив голова Броварської РДА Василь Клименко. Попереду нові старти і змагання, а значить часу нудьгувати просто не має, «спокій їм тільки сниться».

Тематичні матеріали

Спортсмени Київської області протягом 2018 року достойно виступали в олімпійських та неолімпійських вид
Головна новина
05.01.2019
Коментарів: 604 Переглядів: 0
В селі  Сколе, Львівської області, пройшли одночасно два змагання з лижних перегонів.
Головна новина
02.01.2019
Коментарів: 647 Переглядів: 0
Найкращими спортсменами Київської обласної ШВСМ у 2018 році за результатами виступів на змаганнях стали:
Актуально
01.01.2019
Коментарів: 639 Переглядів: 0