Хортинг – спорт безстрашних

ВАЖКО В НАВЧАННІ - ЛЕГКО НА ЗМАГАННЯХ

На Броварщині безліч різноманітних секцій і шкіл, де дітей і дорослих навчають різним видам самооборони. Серед них особливе місце посідає хортинг. Слово «Хортинг» походить від назви відомого в світі славетного острова Хортиця, де була розташована і діяла Запорізька Січ, яка відіграла прогресивну роль в історії українського народу. Ідея виникнення хортингу, як комплексної системи самовдосконалення особистості, заснованої на фізичному, морально-етичному та духовному вихованні, пов’язана з відродженням давніх народних традицій, що передавались з покоління в покоління.  

У Броварах діє кілька клубів, де культивується національний вид спорту – «Хортинг-Бровари» (Володимир Шевчук) та «Юність» (керівник Сергій Бельський). За ці роки, коли цей вид мистецтва почав культивуватися, броварські спортсмени досягли непоганих результатів. Вихованці ставали переможцями і призерами найпрестижніших турнірів і змагань. За цей досить короткий період було підготовлено кандидатів та Майстрів спорту, а також спортсменів масових розрядів. Цей вид приваблює тих, хто полюбляє універсалізм. Бо в хортингу поєднані різноманітні стилі і види єдиноборств – це удари руками й ногами, кидки, підсічки тощо. Боєць повинен бути добре підготовленим і не боятися свого супротивника. Для цього потрібно бути фізично і морально сильним і загартованим. Ті, хто займається цим видом спорту постійно покращуюють свй моральний і фізичних стан підготвоки, що дає можливість на різноманітних змаганнях показувати гарні результати.

Тематичні матеріали

III чемпіонат м. Бровари з хортингу серед , юнаків, кадетів у розділі «Боротьба». 15 вересеня 2018 року у м.
Головна новина
06.09.2018
Коментарів: 688 Переглядів: 0
24 серпня на спортивному майданчику на розі вулиць Грушевського і Шолом-Алейхема (поблизу супермаркету "Пчолка"), відбуд
Актуально
16.08.2018
Коментарів: 1,157 Переглядів: 0