Футбольній академії «Джуніорс Старс» і ФК «Броварія» - 1 рік

ФА "Джуніорс Старс"

Вчора, 15 березня, в броварському МКЦ «Прометей» відбулося святкування першої річниці з початку діяльності Футбольної академії «Джуніорс Старс» та ФК «Броварія», заснованої Максимом, Дмитром та Андрієм Кутаковими. Привітати юних «академіків» та їх викладачів завітали: Заслужений майстер спорту СРСР, легенда київського «Динамо» і збірної СРСР Анатолій Дем’яненко, представник ФФУ, заступник голови комітету ДЮФЛУ Валерій Золотухін, виконавчий директор УПЛ Євгеній Дикий, виконавчий директор КОФФ Василь Наливайко, начальник управління фізичної культури і спорту КОДА Сергій Тимофєєв, заступник начальника відділу молоді і спорту Броварської міськради Михайло Доценко, Заслужений тренер України, старший тренер національної кадетської збірної з вільної боротьби Олександр Кутаков, представник «JOMA» в Україні Сергій Арбузов, Заслужений артист України, лауреат Гран-прі Міжнародного конкурсу в Парижі (Франція) Ігор Осипенко, виконавець Олександр Павлик та інші. Ведучий заходу – відомий спортивний журналіст Микола Панасюк.

Нагороди
Наймолодші
Старші

Рік тому було засновано Футбольну академію «Джуніорс Старс» та ФК «Броварія». За цей час було зроблено багато, але ще більше – попереду. Того дня на адресу тренерського складу було сказано багато теплих слів від почесних гостей та батьківського колективу вихованців. Почесні відзнаки отримали засновники - Максим, Дмитро і Андрій Кутакови та тренер академії Олександр Бабак і викладач гімнастики Катерина Жукова. Батьки теж не залишилися осторонь і вручили тренерському складу смачний торт.

Вихованці

Вихованці отримали із рук легенди українського і світового футболу Анатолія Дем’яненка подарунки і мали змогу сфотографуватися на згадку. Між Футбольною академією «Джуніорс Старс» і ФК «Броварія» та Дитячою академією футболу в Чикаго, яку заснував перший українець – чемпіон США з футболу Дмитро Коваленко існує домовленість, що кращі вихованці із Броварів отримають право безкоштовно продовжити навчання в США. Цю нагороду отримав із рук батька Дмитра, Геннадія Коваленка вихованець академії Єфим Бородавко.

Нагорода

Перед переповненою залою МКЦ «Прометей» виступили вихованці Народної хореографічної майстерні «Мальва», син Народного артиста України Віктора Павлика – Олександр та Заслужений артист України, лауреат Гран-прі Міжнародного конкурсу в Парижі (Франція) Ігор Осипенко.

Мальва
Осипенко

Ось і підійшло до завершення свято – попереду інтенсивний тренувальний процес, нові турніри та змагання.

Тематичні матеріали

Завтра, в суботу 21 вересня, юні вихованці Футбольної академії Владислава Ващука проведуть матчі ІІ туру чемпіонату Київ
Футбол на Броварщині
21.09.2018
Коментарів: 1,035 Переглядів: 0
Став відомим розклад матчів групового турніру міжнародного дитячо-юнацького турніру Brovary Cup 2018, який 14—16 вересня
Головна новина
14.09.2018
Коментарів: 1,092 Переглядів: 0