Футболістки із Броварщини - "бронзові" призери чемпіонату Київщини

Переможець і призери

Найкращі дівочі команди столичного регіону в місті Славутич виборювали титул обласного чемпіона з футзалу в категорії 2001-2003 роки народження. Цікавості турніру додало розширення географії учасниць, але гору взяли ті, хто мав багатший турнірний досвід і навіть засвітився на національному рівні. Чотири команди, переможця зональних турнірів і виборювали високе звання називатися кращою дівочою командою Київщини КДЮСШ та «Олімп» (місто Славутич), Фастів та дівчата із села Красилівка  Броварськго району, яких тренує тренер ДЮСШ Броварського району Григорій Москаленко.  В результаті запеклих футбольних баталій  чемпіонські регалії дісталися команді славутицької КДЮСШ, віце-чемпіонські — місцевому «Олімпу», а бронзовими медалістками фінішували дівчата з ДЮСШ Броварського району. Представниці Броварщини набрали із «срібним» призером однакову кількість очок, але стали «бронзовими» по гіршій різниці забитих і пропущених. Господарі виявилися гостинними в усьому, окрім власне змагань — тут вони домінували беззаперечно.

Індивідуальні призи найкращим:

Спеціальні відзнаки Київської обласної федерації футболу дісталися зіркам фінального турніру. Славутицькі дівчата зберігатимуть аж три особисті нагороди: VIP-воротаря — Анна Голубцова, захисника — Марія Глущенко та бомбардира — Альона Коваленко, а на Броварщину вирушив приз VIP-нападника, який дістався Катерині Єгорченко. Більше того, спеціальні призи отримали і найкращі гравці в кожній команді, а Славутицька міська федерація футболу в особі її Голови Володимира Захарченка подбала ще й про солодощі для дівчат-учасниць.

Дівчата із Красилівки

Тематичні матеріали

В чемпіонаті Київщини з футболу серед юнаків 2004/05 років зіграно матчі 10 туру.