Футболіст із Броварів в складі національної збірної грає на чемпіонаті Європи

Дмитро Ширай

12 серпня в Києві розпочався чемпіонат Європи з міні-футболу. У змаганнях бере участь 20 команд із різних країн, у числі яких і збірна України. Матчі чемпіонату проходять на комплексі «Місто спорту» на Долобецькому острові в Гідропарку. У змаганнях бере участь 20 команд із різних країн, у числі яких і збірна України. Зазначається, що це вже 9 євротурнір під егідою Європейської асоціації міні-футболу (EMF).

В складі національної збірної гравець СК «Беркут» (Бровари) та ФК "Динамо-Академія" Дмитро Ширай. Дмитро народився і виріс в місті енергетиків, Славутичі, де й розпочав свій футбольний шлях. Виступав за різні футбольні команди. Однаково добре грає, як  на великому полі, так і у футзал і міні-футбол. Грав за футбольні команди ПФК «Калинівка», ФК «Асканія-Флора» (Калинівка) на чемпіонаті Броварів з футзалу сезону 2016 – 2017 років, СК «Беркут-Легіон» тощо. На одному із турнірів в Києві був помічений тренерами збірної і запрошений до її складу.

В першому матчі господарі зустрілися із командою Італії. Українці першими забили у матчі – на 4-ій хвилині відзначився Драган. Та вже невдовзі Тровато та Тейшейра вивели свою команду вперед. На перерву збірні пішли на рахунку 1:3 – ще один гол за італійців забив Галлініка. По перерві збірна Італії довела рахунок до розгромного 1:5. Українці силами Шайдюка скоротили відставання. Та Занноні знову збільшив відрив до чотирьох голів. Все, на що спромоглися українці – гол Заєця наприкінці матчу, який вже нічого не вирішував у цій грі.

У матчі 2-го туру збірна України обіграла команду Словаччини. Матч завершився з рахунком 3:1, повідомляє офіційний сайт змагань. Українські футболісти мали помітну перевагу протягом матчу. А на 10-й хвилині гри рахунок відкрив Євген Заєць. На 17-й хвилині Євген Шайдук збільшив перевагу нашої команди, а на початку другого тайму, на 22-й, Микола Кодацький довів перевагу українців до великої - 3:0. Лише після цього словаки зуміли трохи скоротити своє відставання в рахунку - на 36-й хвилині Ягр Сільвестер забив гол за свою команду - 1:3. Тим не менш, після цієї перемоги ситуація в турнірній таблиці не занадто сильно змінилася для української команди в кращу сторону. І тепер з 3 очками та общея різницею забитих/пропущених м'ячів 6:7 займає лише 4-е місце в таблиці Групи А, поступаючись командам Чорногорії, Італії й тій самій Словаччині. Випереджають українці тільки збірну Бельгії - 0 очок. В останніх двох матчах групового етапу українцям необхідно обов'язково перемагати команди Чорногорії та Бельгії в боротьбі за 1-2 місця в групі і вихід в плей-офф - 1/4 фіналу чемпіонату Європи.