Дві перемоги дівчат із БВУФК

Момент гри

Минулими вихідними дівчата із БВУФК зіграли два матчі ІV туру Чемпіонату України з гандболу серед дівчат 2003-2004 р.н. з командою Сумська область - 2 (ДЮСШ м. Конотоп). Перша зустріч від початку та до кінця був під контролем команди БВУФК. Броварчанки грали компактно, злагоджено і що головне - результативно. Не можна сказати, що гра була легкою, але вона була прогнозованою за характером розвитку подій. Броварчанки з самого початку взяли ініціативу у свої руки, підняли планку швидкості та не зменшували обертів до кінця матчу. Матч закінчився впевненою перемогою БВУФК з рахунком 26:17.

В повторному матчі з перших хвилин у броварчанок не заладилося, їм бракувало точності у реалізації. Натомість, сумчанки послідовно йшли до своєї мети і половину першого тайму вели у рахунку. На десятій хвилині першого тайму рахунок був 0:4 на користь сумчанок. Але броварчанки змогли вирівняти ситуацію та за результатом першого тайму вже вели у рахунку. На протязі другого тайму, то одна то друга команди виходили вперед у рахунку. Гра була дуже напруженою. Гравці обох команд повністю викладалися на спортивному майданчику, не бажаючи програвати. Не можна залишити без уваги воротарів команди БВУФК Діану Росоху та Марину Шалімову, бездоганна гра яких стала прикрасою цього матчу. До самого кінця матчу гра була рівна, та важко було спрогнозувати переможця. Але бажання перемогти, у броварчанок виявилося більше ніж у сумчанок. БВУФК виграли цей матч з рахунком 16:14. У підсумку команда БВУФК записала у свій актив 4 очки та у загальному заліку має 10 очок.