Дитячий футбольний турнір пам’яті ЗТУ Володимира Подзігуна

Переможці турніру

Жила у Броварах людина, без якої просто неможливо уявити собі розвиток міського футболу – це Заслужений тренер України Володимир Подзігун. В юності він грав за команди Броварів і Києва, а закінчивши кар’єру гравця, стає тренером. Майже всі броварські футболісти – це його вихованці. Особливе місце посідає Юрій Макаров. Він в 1987 році в складі юнацької національної збірної СРСР стає чемпіоном світу. Після закінчення кар’єри гравця Юра продовжив справу свого наставника. Десять років Володимир Іванович пропрацював в Київському республіканському училищі фізичної культури тренером-викладачем. Тренував юних футбольних зірок, вкладаючи в них свої сили й душу, доки дозволяло здоров’я. Навіть страшна недуга, яка ледь не привела до інвалідного візка, не зламала його. Він завжди був в прекрасному настрої, готовий до роботи і спілкування. Брав активну участь у відновленні міського чемпіонату з футболу на «великому» полі. Але в серпні минулого року він пішов від нас. Серце його зупинилося як у справжнього футболіста, на футбольному полі.  Вже дев’ятий рік поспіль проводяться турнір з футзалу його імені, але вже вдруге – без нього.

ФутболФутболФутбол

Ось і цього разу, 9 січня, в день його народження, юні майстри «шкіряного м’яча» 2001 – 2002 років народження  зібралися в Броварському спорткомплексі «Світлотехнік», щоб віддати данину цьому великому майстру. Чотири команди виявили бажання посперечатися за перемогу. Це дві команди  ДЮСШ відділу молоді і спорту Броварської міськради (тренер Юрій Макаров), ДЮСШ (Бобровиця, Чернігвська область) та ДЮСШ (Бориспіль). Турнір проходив за коловою системою, коли учасники грали між собою по три зустрічі. Дуже потужно зіграли господарі із команди ДЮСШ- 1, які виграли всі матчі. Дві перемоги в активі їх товаришів із ДЮСШ-2 і друге місце, третіми стали – гості із Бобровиці,  і четверті – юнаки із Борисполя. Всі учасники отримали солодкі дарунки від Броварської міської влади, а переможці та призери – Кубки, грамоти та медалями. На урочистій церемонії закриття та нагородження учасників змагань турніру були присутні друзі Володимира Івановича Подзігуна, його учні та дружина, Валентина.

УчасникиВітання

Вони привітали учасників змагань з новорічними святами та побажали стати справжніми футболістами, як Володимир Іванович. Перед присутніми виступили близький друг і колега Володимира Подзігуна Анатолій Нілов, заступник начальника відділу молоді і спорту міста Михайло Доценко та інші. А нагороди майбутнім зіркам футболу вручав суддя національної категорії Дмитро Кутаков та тренер ДЮСШ Петро Селянський.

Нагороди

Ось так цікаво й непередбачливо пройшли матчі цього турніру, залишивши незабутні враження в серцях глядачів і майбутніх українських зірок футболу. Свято дитячого футболу відбулося за підтримки міської влади Броварів, Броварського міського відділу молоді і спорту, Броварської міської федерації футболу та групи колишніх учнів Володимира Подзігуна. Світла пам’ять «великому майстру» футболу!

Учасники турніру

 

Тематичні матеріали

У першій половині листопада юні дракони складені із 
Головна новина
07.12.2018
Коментарів: 1,560 Переглядів: 0
В чемпіонаті Київщини з футболу серед юнаків 2004/05 років зіграно матчі 10 туру.
Актуально
15.11.2018
Коментарів: 965 Переглядів: 0
Вдразу дві команди дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) 1—4 листопада візьмуть участь у традиційном
Актуально
30.10.2018
Коментарів: 1,467 Переглядів: 0