Чотири медалі броварчанки в Парижі

Людмила Даниліна

Потужно виступили українські паралімпійці з порушеннями інтелекту на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями розумового і фізичного розвитку, що нещодавно відбувся у м. Парижі, Франція.  У змаганнях взяли участь спортсмени з інвалідністю з 23 країн Європи. Від команди України виступило 12 спортсменів, котрі посіли 1 загальнокомандне місце. Загалом українські спортсмени на чемпіонаті Європи вибороли 21 медаль, серед яких 15 золотих, 4 срібних та 2 бронзових нагороди. Серед тріумфаторів і представниця Броварів – призерка Паралімпіади в Ріо-де-Жанейро Людмила Даниліна. Підопічна Серія Стельмаха завоювала чотири медалі. Вона була кращою в бігу на 800 метрів, у складі команди в естафеті 4 по 100 метрів. Завоювала «срібло» в бігу на 1500 метрів та стала «бронзовою» призеркою разом із українською командою в естафетному бігу 4х400 метрів.