Броварські легкоатлети в Португалії

Ольга Голодна

10-11 березня місто Лейрія в Португалії приймало Кубок Європи з метань. У складі збірної команди України в змаганнях приймали участь три спортсмени із Броварів: Ольга Голодна (штовхання ядра), Вікторія Сахно (метання молота)  та Аліна Шух (метання списа). Ольга Голодна була шостою в групі А з результатом 16,82 м. У групі В далі штовхнули дві атлетки, отже у Ольги у підсумку восьме місце. Багатоборка Аліна Шух поповнила свою колекцію медаллю ще й з Кубка Європи з метань. Українка посіла третє місце з метання списа серед молоді (55,02 м). Вікторія Сахно була сьомою з метання молота серед молоді (62,90 м). Чоловіча команда України та жіноча (U23) стали переможцями Кубка Європи, чоловіки-молодь посіли друге місце, а жінки стали третіми. Одним із тренерів збірної до Португалії їздив броварчанин В’ячеслав Римко.

Тематичні матеріали

Майже 40 найкращих легкоатлетів Київщини, серед яких навіть чемпіони світу, візьмуть участь у всеукраїнських змаганнях,