Броварські дівчата виграли Кубок Президента з пляжного гандболу

Грають чоловіки

Минулими вихідними, 8 – 9 вересня, київський Гідропарк востаннє в цьому сезоні прийняв запальний турнір із пляжного гандболу - Кубок Президента. Шість чоловічих команд та стільки ж жіночих боролися за трофей на стадіоні, що на березі Дніпра. Бровари представляло цього року три команди, одна чоловіча і дві жіночі. Найкраще виступили чарівні дівчата, вихованки відділення гандболу БВУФК. Підопічні ЗТУ Олександра Гурського із БВУФК-1 стали переможницями, а БВУФК-2 – посіли друге місце.  Юнаки фінішували четвертими. У підсумку учасники розіграли місця так:

6. КСЛІ-2 Київ

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів, адже зовсім скоро стартують чемпіонати України в приміщеннях.

ГраГра

Тематичні матеріали

25 серпня лідери вітчизняного жіночого гандболу останнього десятиріччя «Галичанка» (Львів) та «Карпати» (Ужгород) зіграють у матчі за Суперкубок Ук