Броварчанка вирушила до Канади, щоб захистити свій титул чемпіонки світу

Діана Димченко

Близько 500 спортсменів із 24 країн світу відвідують Вікторію, Британська Колумбія, у Канаді, для того, щоб взяти участь у Чемпіонаті світу з прибережного веслування. Ця подія вперше проходитиме в Північній Америці та викликає великий інтерес.

Найбільше учасників заявлено у класі чоловічої одиночки (СМ1х) - 58 атлетів. За місце на п’єдесталі Чемпіонату світу боротимуться імениті вже у прибережному веслуванні спортсмени, такі, як Сімон Мартін (Італія) – чинний чемпіон світу у цьому класі, та призери минулорічного чемпіонату.

Нова категорія двійок мікс (CMix2x) викликала неабиякий інтерес та за кількістю заявок поступається лише чоловічій одиночці (СМ1х) та чоловічій двійці (СМ2х). Тридцять один екіпаж боротиметься за перші в цьому класі нагороди світового чемпіонату.

У жіночій одиночці заявлено 27 учасниць з 12 країн світу. Чинна чемпіонка світу, броварчанка Діана ДИМЧЕНКО буде намагатися захистити свій титул. Французькі прихильники цього виду веслування дуже сподіваються, що їхні співвітчизниці Едвіга Альфред та Джессіка Берра, на відміну від минулого року, зможуть скласти конкуренцію нашій співвітчизниці.

Ці змагання привернули увагу багатьох канадських та американських веслярів, які мають шанси використати на свою користь всі особливості північноамериканського регіону.

Організатори нададуть 48 прибережних човнів для учасників, і вони будуть доступні для придбання після закінчення заходу. Федерація веслування Канади сподівається, що проведення подібних змагань допоможе розширити географію розвитку веслування в країні. Гонки пройдуть уздовж берегової лінії Сіднея, на північ від Вікторії.  Місце проведення змагань розташоване на піщаному пляжі, який, вперше на Чемпіонатах світу з прибережного веслування, буде використане в якості місця для старту. Кваліфікаційні заїзди та В-фінали проходитимуть на чотирикілометровій дистанції з п'ятьма поворотами, а основні фінали пройдуть на традиційній для прибережного веслування дистанції 6км, також з п'ятьма поворотами.  Через велику кількість учасників у чоловічій одиночці, кваліфікаційні заїзди пройдуть в четвер, 11 жовтня. Гонки в інших класах човнів розпочнуться у п’ятницю, 12 жовтня.

 

Участь української спортсменки у Чемпіонаті світу з прибережного веслування стала можливою завдяки підтримці Президента Київської обласної федерації академічного веслування ШАРОНІНА Євгена Анатолійовича та фінансової допомоги МАЗЕПИ Ігоря Олександровича, генерального директора інвестиційної компанії «Concorde Capital».  Щиро вдячні вам за небайдужість, підтримку нашого виду спорту та віру в талант української спортсменки!

Спостерігаймо за змаганнями! Вболіваймо за українку Діану ДИМЧЕНКО із Броварів!

Джерело - https://www.facebook.com/rowingukraine/

Тематичні матеріали

Українська спортсменка, чемпіонка світу 2017 року Діана Димченко із Броварів, з першої гонки заявила про своє прагнення
Головна новина
15.10.2018
Коментарів: 809 Переглядів: 0
Сьогодні, 12 жовтня, відзначає свій день народження тренер-викладач КЗ КОР „КОШВСМ” відділення плавання та БВУФК Турчин
Актуально
12.10.2018
Коментарів: 635 Переглядів: 0